Aleksandra i Michał Żebrowscy po raz czwarty zostali rodzicami!

30 lipca 2022
Przez: : M.J

Aleksandra Żebrowska po raz czwarty została mamą. Żona Michała Żebrowskiego, która jest bardzo aktywna na swoim profilu w mediach społecznościowych tym razem na świecie przywitała córeczkę. Do trzech synów Oli i Michała właśnie dołączyła dziewczynka! Jak dostała na imię?

Rodzina Oli i Michała Żebrowskich

Michał i Aleksandra pobrali się w 2009 roku. Choć żona aktora młodsza jest od niego o 15 lat, to różnica wieku nie stanęła im na przeszkodzie, aby założyć szczęśliwą rodzinę.

Żebrowscy.
Aleksandra i Michał Żebrowscy.

Żebrowscy, jak do tej pory doczekali się trzech synów. Jako pierwszy na świat przyszedł Franciszek w 2010 roku. Następnie Aleksandra i Michał doczekali się drugiego syna Henryka, który urodził się w 2013 roku. Dwa lata temu 6 sierpnia 2020 roku Aleksandra po raz trzeci została mamą Feliksa.

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazdy, które rodzą w 2022 roku! Kto zostanie mamą? [ZDJĘCIA]

Teraz wiadomo już, że do trzech braci dołączy dziewczynka, która jak się okazuje jest już na świecie. Przed narodzinami Aleksandra chętnie prezentowała swoje ciążowe krągłości i zabawiała internautów swoimi wpisami na temat stanu błogosławionego. Co więcej, o czwartej ciąży poinformowała internautów, jak zawsze w swoim stylu pokazując zdjęcie testu. Jak wówczas napisała:

ZOBACZ TAKŻE: Aleksandra i Michał Żebrowscy po raz czwarty zostaną rodzicami! Gratulacjom nie ma końca

“Dwie kreski mimo szczepienia
#toniecovid #tomichał”

Aleksandra Żebrowska urodziła!

Niedługo przed narodzinami czwartej pociechy Ola Żebrowska pochwaliła się na swoim profilu zorganizowanym baby-shower. Jak wówczas zdradziła poród zbliża się wielkimi krokami, a teraz okazuje się, że pierwsza córka Żebrowskich jest już na świecie.

ZOBACZ TAKŻE: Żebrowska w zaawansowanej ciąży zdradziła, ile przytyła!

Szczęśliwą wiadomość przekazał Michał za pomocą swojego profilu na Instagramie. Aktor opublikował zdjęcie szczęśliwej żony tuż przed szczęśliwym rozwiązaniem. Kluczowy jest opis do fotografii, który zdradza, że Aleksandra Żebrowska urodziła, a ich czwarta pociecha dołączyła do braci i dumnych rodziców.

“Mama x4 💗 @olazebrowska” – napisał Michał.

Gratulujemy oraz życzymy całej szóstce dużo zdrowia!

Źródło: Instagram Aleksandry Żebrowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej