Aleksandra Kwaśniewska poznała Kubę Badacha dzięki znanej dziennikarce! Nie uwierzycie kto ich zeswatał!

1 sierpnia 2019
Przez: : P.Z.

O tym, że Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach są w związku wiemy nie od dziś. Para nie długo będzie obchodzić siódmą rocznicę ślubu, jednak mało kto wie jak właściwie się poznali. Komu zawdzięczają swoje pierwsze spotkanie, które zaowocowało piękną miłością?

Od kiedy tylko córka byłego Prezydenta Aleksandra Kwaśniewska i muzyk Kuba Badach zaczęli się ze sobą spotykać, od razu w kolorowych mediach zrobiło się o tym głośno. A ich ślub, który odbył się 22 września 2012 roku w Warszawie, był wielkim wydarzeniem. Pojawiło się na nim wiele znanych osób ze świata polityki, jak i również show-biznesu.

Obserwując teraz  instagramowy profil Aleksandry widzimy szczęśliwe małżeństwo, które łączy zamiłowanie do podróży, sztuki i zwierząt. Sama para jednak szczegóły życia prywatnego zachowuje dla siebie. Mało kto również wie, jak tak naprawdę się poznali. Biorąc pod uwagę, że ojcowie obojga są politykami, mogłoby się wydawać, że właśnie za ich pośrednictwem się to odbyło.

Jednak prawda jest całkiem inna!

Okazuje się, że spotkanie Aleksandry Kwaśniewskiej z jej przyszłym mężem, zaaranżowała Dorota Szelągowska i Adam Sztaba.  Dyrygent poznał się z Kwaśniewską w „Tańcu z Gwiazdami”. Ola była uczestniczką, a Sztaba prowadził orkiestrę. Jak można sądzić bardzo się polubili, spotykali również prywatnie. Adam odpowiadał także za oprawę muzyczną ceremonii zaślubin pary.

Po czasie muzyk postanowił opowiedzieć historie poznania się Oli z Kubą.

„Bardzo marzyliśmy o tym, by Ola i Kuba się poznali. Zaprosiliśmy ich kiedyś do siebie. Wszystko zaczęło się więc na naszym balkonie. Teraz to mogę powiedzieć — zdradził w wywiadzie dla radia RMF FM.

Spodziewaliście, że Dorota Szlagowska i Adam Sztaba mieli taką “intuicję” poznając ze sobą Aleksandrę z Kubą!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz