Połącz się z nami

Aleksandra Popławska bez makijażu w sesji dla „Magazine 24”.

News

Aleksandra Popławska bez makijażu w sesji dla „Magazine 24”.

Rok temu mogliśmy ją zobaczyć na pięknych i zmysłowych zdjęciach w „Playboyu”, teraz zaś pozowała dla Magazine 24. Co ciekawe fotografie powstały wyłącznie z udziałem fotografa i aktorki- bez stylisty, fryzjera, a także make-upu. Aleksandra Popławska bez makijażu w sesji dla Magazine 24!

Aleksandrę Popławska to utalentowana aktorka, która występuje w filmach, serialach, a także na deskach teatru. Z pewnością wielu kojarzy z filmem Kobiety Mafii Patryka Vegi czy popularnym serialem HBO Wataha.

Prywatnie Aleksandra jest starszą siostrą Magdaleny Popławskiej, która jest również aktorką (tutaj). Jej partnerem zaś jest o osiemnaście lat starszy Marek Kalita, z którym wychowuje trzynastoletnia już córkę Antoninę. Para często ze sobą współpracuje i są bardzo zgodni zarówno zawodowo, jak i prywatnie. Aleksandra wraz z mężem nie należą par, które często pojawiają się na wielkich na ściankach, strzegą swojej prywatności, pielęgnując czas spędzany razem.

“Wiele celebrytów prowokuje sytuacje, w których staną na świeczniku, a ja staram się świadczyć o sobie swoją pracą i chcę, aby to o tym mówiono, a nie o moim życiu prywatnym.”– powiedziała aktorka w wywiadzie.

Czasami jednak udziela wywiadów i bierze udział w sesjach fotograficznych, gdzie na zdjęcia możemy podziwiać jej zgrabne ciało. W grudniu ubiegłego pojawiła się na okładce „Playboya” (tutaj), biorąc udział w profesjonalnej sesji, gdzie z pewnością uczestniczył cały sztab produkcyjny.

Aleksandra Popławska bez makijażu w sesji dla Magazine 24.

Tym razem jednak aktorka wzięła udział w zupełnie innej sesji – bez stylisty, fryzjera czy make-upu, Udzieliła również wywiadu dla Magazine 24. Efekty pracy jej z fotografką, Aleksandra ostatnio pokazała na Instagramie.

„𝐌𝐘 𝐍𝐀𝐌𝐄 𝐈𝐒 𝐖𝐎𝐌𝐀𝐍 ✰ Sesja 1/1. Tym razem bez stylisty, fryzjera i make-up. Tylko ja i @natkontraktewicz Intymne spotkanie z fantastyczną artystką ♥ bez machiny produkcyjnej, bezpośredni kontakt z człowiekiem. Wtedy mogę być sobą… To lubię najbardziej… wywiad dla 𝕄𝔸𝔾𝔸ℤ 𝕀ℕ𝔼 𝟚𝟜.”– napisała.

Aleksandra Popławska sauté

Trzeba przyznać, że z pewnością wiele gwiazd miałoby opory przed udziałem w takiej naturalnej sesji.

Niewątpliwie Aleksandra to jednak pewna siebie piękna kobieta, która w wydaniu sauté wygląda nieziemsko.

A wam jak się podoba?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry