Połącz się z nami

Aleksandra Skraba: [wiek, kariera, Sexify, Instagram]

Opisy gwiazd

Aleksandra Skraba: [wiek, kariera, Sexify, Instagram]

Aleksandra Skraba to aktorka, o której ostatnimi czasy zrobiło się bardzo głośno. Wszystko dlatego, iż zagrała jedną z głównych ról w serialu Sexify, który szybko stał się hitem i cieszy się ogromną oglądalnością. Jeśli chcecie dowiedzieć się, co wiadomo na temat jej dotychczasowej kariery, a także życia prywatnego, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Aleksandra Skraba: wiek

Mimo dużej popularności Aleksandry Skraby w ostatnim czasie, o jej życiu wciąż nie wiadomo zbyt wiele. W sieci możemy dotrzeć do informacji, że urodziła się 29 kwietnia 1995 roku. W związku z tym, w tym roku skończyła 26 lat. Stamtąd także, dowiadujemy się, że pochodzi z Nowej Rudy. W 2020 roku ukończyła studia w szkole aktorskiej, a konkretnie została absolwentką Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Nie da się ukryć, że zdaniem wielu osób rola w serialu Sexify dostępnym na platformie Netflix jest furtką do wielkiej kariery. O tym, czy słowa te znajdą potwierdzenie, przekonamy się wraz z upływem czasu!

Zobacz także: Co wiemy o Patryku Pniewskim?

Aleksandra Skraba: kariera

W związku z tym, że Aleksandra skradła serca widzów, ciekawi ich w jakich produkcjach dotychczas wystąpiła. Okazuje się, że zajmuje się także dubbingiem i jest aktorką teatralną. Na swoim koncie ma także role epizodyczne w serialach telewizyjnych. Między innym, telewidzowie mogli zobaczyć ją w Pułapce, a w najbliższym czasie premierę będą miały inne produkcje z jej udziałem.

View this post on Instagram

A post shared by Sandra Drzymalska (@dreamallsky)

Aleksandra Skraba: Sexify

Serial polskiej produkcji zatytułowany Sexify cieszy się ogromnym zainteresowaniem nie tylko w Polsce, ale także w Indiach, Libanie, Izraelu, Rosji i Brazylii. Niewątpliwie, to wielki sukces zarówno dla producentów oraz aktorów. Skraba wciela się tam w postać Natalii Dumały. Główne bohaterki, z nią w składzie, pracują nad aplikacją, która powstaje po to aby pomóc kobietom osiągnąć przyjemność.

Serial Sexify z rolą główną m.in. Aleksandry Skraby jest prawdziwym hitem w Polsce i zagranicą!

Aleksandra Skraba: Instagram

Młoda aktorka swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @aleksandra_skraba. Liczba jej obserwatorów zwiększa się z dnia na dzień!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry