Aleksandra Wasik: [wiek, Miss Polski, Instagram]

20 sierpnia 2021
Przez: : KS

Aleksandra Wasik jest jedną z pięknych kobiet, które już niebawem będą rywalizowały ze sobą o tytuł Miss Polski 2021. Nie da się ukryć, że w tym roku jurorów czeka nie lada wyzwanie, aby wybrać jedną z nich. Zanim jednak to się wydarzy, sprawdźmy, co wiadomo o Oli!

Aleksandra Wasik: wiek

Z informacji zamieszczonych na oficjalnym koncie konkursu Miss Polski na Instagramie możemy dowiedzieć się, że Aleksandra ma 20 lat. Pochodzi z Nowogrodu – miejscowości położonej nieopodal Łomży, a więc województwa Podlaskiego.

Ola na co dzień jest studentką dietetyki na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Kierunek ten podoba jej się na tyle, że to właśnie z nim wiąże swoją przyszłość. Chciała by również otworzyć własny gabinet dietetycznym, w którym mogłaby pomagać innym w zaakceptowaniu siebie.

Aleksandra zdradziła również, że wolne chwile woli zdecydowanie spędzać w aktywny sposób. Jej pasją są biegi przełajowe, w których udało jej się odnieść wiele sukcesów. Oprócz tego, lubi gotować. Kiedy potrzebuje się zrelaksować, nic nie daje jej takiej możliwości, jak wieczorne spacery z psem. To daje jej wytchnienie od codzienności, a także pozwala oczyścić myśl.

Kandydatka do zdobycia tytułu Miss Polski 2021 uważa się za osobę empatyczną i wrażliwą. Co więcej, takich cech szuka również w drugim człowieku.

Zobacz także: Co wiemy o finalistce Miss Polski 2021 Agnieszce Szuszkiewicz?

Aleksandra Wasik: Miss Polski

Aleksandra ma już na swoim koncie wyróżnienie w konkursie piękności. Mianowicie, w tym roku zdobyła tytuł Miss Ziemi Łomżyńskiej. Niewątpliwie, sukces ten sprawił, że w kolejnych konkursach będzie czuła się już pewniej.

Gala finałowa Miss Polski 2021 odbędzie się już 20 sierpnia. Podczas niej Ola i pozostałe dwadzieścia trzy kandydatki zaprezentują się na scenie Amfiteatru w Nowym Sączu. Całe wydarzenie będzie transmitowane od godziny 20.00 na antenie Polsatu.

Aleksandra Wasik miss
Aleksandra Wasik w finale Miss Polski 2021.

Aleksandra Wasik: Instagram

Finalistka Miss Polski 2021 prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @olaa.wasik. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 2,5 tysiąca użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej