“Chłopaki do wzięcia”: Pamiętacie bliźniaków z programu? Jeden z nich jest teraz kobietą!

23 stycznia 2022
Przez: : W.M.

Dzięki udziałowi w programie Chłopaki do wzięcia usłyszeli o niej/nim niemal wszyscy telewidzowie w Polsce. Kiedyś Alex, teraz już Alexandra, jakiś czas temu postanowił posłuchać swojego prawdziwego “ja” i stał się kobietą! Zobaczcie, jak wygląda po metamorfozie.

Maciej i Adam Kozłowscy

Program Chłopaki do wzięcia pokazuje telewidzom historię o zmaganiach mężczyzn z małych wsi i miejscowości poszukujących swojej wybranki serca. Telewidzowie z wypiekami na twarzach śledzili losy jednego z uczestników, Alexa. 32-letni Maciej Kozłowski, bo tak brzmi jego prawdziwe imię i nazwisko, miał problem ze znalezieniem swojej drogi życiowej. W końcu zdecydował się na prawdziwą przemianę i odnalazł swoje prawdziwe JA! Alex z Chłopaków do wzięcia teraz jest kobietą.

W programie mężczyzna brał udział ze swoim bratem bliźniakiem. Panowie próbowali szukać swojej drugiej połówki. Niestety ciągle spotykali się z odrzuceniem, co jeszcze bardziej ich dołowało. Nie ma się co dziwić, że napotkane przez nich dziewczyny odrzucały zaloty Alexa, który lubił malować się, nosić damskie ciuszki i robić fryzury jak kobieta.

Alex z Chłopaków do wzięcia

Polsatowski format nie skończył się dla Alexa znalezieniem drugiej połówki. Próbował on swoich sił również w takich programach jak X-Factor, Mam Talent czy Sekrety Chirurgii. To właśnie ten ostatni program, gdzie w klinice doktora Szczyta próbował uzyskać bardziej kobiece rysy twarzy, odmienił jego życie!

Zobacz także: Jaruś z Chłopaków do wzięcia cierpi na nieuleczalną chorobę.

Śledząc profil na Instagramie Alex z Chłopaków do wzięcia widzimy, że w końcu udało mu się znaleźć swoją tożsamość. Teraz jest pewny, że w 100% czuje się kobietą. Jest bardzo aktywny w swoich mediach społecznościowych, a ostatnio postanowiła zaistnieć w polskim show-biznesie jako piosenkarka!

Alex nie posługuje się już męskim imieniem. W jego social mediach widzimy, że teraz przedstawia się jako Alexandra Natalie!

Alexandra starannie dba o swój wygląd! Wycieniowane włosy do ramion w odcieniu jasnego blondu, wyrazisty makijaż i mocno podkreślone brwi to jej znak rozpoznawczy! Jeżeli dodamy do tego damskie ciuszki i opaski na włosy, możemy śmiało powiedzieć, że Alex bez wątpienia lepiej czuje się w skórze Alexandry!

źródło: Instagram Alexandry Natalie Boykow

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz