Połącz się z nami

Alicja Bachleda-Curuś ma narzeczonego? Pokazała pierścionek

Z życia gwiazd

Alicja Bachleda-Curuś ma narzeczonego? Pokazała pierścionek

Czy Alicja Bachleda-Curuś przygotowuje się do następnego ślubu? Od kilku miesięcy ma nowego partnera, a niedawno pochwaliła się pierścionkiem! Wszystko wskazuje na to, że traktuje nowy związek bardzo poważnie i jest znów zakochana!

Alicja Bachleda-Curuś związek

Choć mieszka w Los Angeles i tam ma swoje życie zawodowe, jak również prywatne, to bardzo często możemy ją spotkać w Polsce. Zawsze w podróży towarzyszy jej ukochany synek Henio. Alicja zakończyła trwający aż półtora roku związek z koszykarzem Marcinem Gortatem. Niestety, lecz do tej pory tajemnica zerwania nie została ujawniona. Nieoficjalna wersja mówi, że aktorka nie widziała się w roli kobiety Marcina.

Marcin Gortat

Alicja Bachleda-Curuś narzeczony

Aktorka na co dzień nie obnosi się ze swoim nowym związkiem. Jednak wszystko wskazuje na to, że nowa miłość wprost kwitnie! Kilkanaście dni temu mogliśmy zobaczyć Alicję na pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka. Pojawiła się w towarzystwie przystojnego mężczyzny, z którym trzymała się za ręce. Para spotyka się już od kilku miesięcy i można było ich zobaczyć również w pewnej restauracji w słonecznym Los Angeles. Do tej pory nie znamy jego tożsamości.

Alicja Bachleda-Curuś zaręczona?

Dociekliwi paparazzi zauważyli na dłoni Alicji piękny pierścionek. Swoim wyglądem przypominał biżuterię zaręczynową. Klejnot był duży i błyszczący, czyżby szykował się kolejny ślub? Doniesienia nie są jeszcze oficjalnie potwierdzone. Jednak od dłuższego czasu można zauważyć zmianę w zachowaniu aktorki, wszystko wskazuje na to, że jest zakochana. Alicja swoje życie prywatne trzyma w tajemnicy i rzadko dzieli się nim z mediami. Nie udziela wielu informacji na temat rodziny czy relacji z mężczyznami, lubi prywatność. Kiedy była w związku z Colinem Farrellem czy Marcinem Gortatem, także nie dzieliła się informacjami na ten temat. Przypominamy, że związała się także z niestety już nieżyjącym Piotrem Woźniakiem-Starakiem, spędzili ze sobą aż dwa lata!

Jak myślicie, szykuje się kolejny ślub? Czy może jednak nowy pierścionek to tylko drogi prezent od tajemniczego mężczyzny?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry