Połącz się z nami

Alicja Błaszczyk: [wiek, Love Island, Instagram]

Opisy gwiazd

Alicja Błaszczyk: [wiek, Love Island, Instagram]

Alicja Błaszczyk to kolejna z uroczych uczestniczek drugiego sezonu programu ,,Love Island. Wyspa miłości’’. Nie da się ukryć, że prezentuje się zjawiskowo. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jej temat, zapraszamy do zapoznania się z artykułem zamieszczonym poniżej!

Alicja Błaszczyk: wiek

W oficjalnej aplikacji Wyspy miłości znajdziemy informację, że Alicja ma 25 lat. Twierdzi, że z Alicją z Krainy Czarów łączy ją nie tylko imię, ale również ciekawość świata i delikatne roztargnienie. Jest szczupłą wysoką blondynką, której spojrzenie urzekło już nie jednego mężczyznę. Poza tym, lubi kontakt z ludźmi i zawsze mówi to co myśli. Uwielbia podejmować nowe wyzwania, które często na jej drodze pojawiają się spontanicznie. Jest również bardzo pewna siebie, co potwierdza jej wysoka samoocena. Nieskromnie przyznaje, że w skali od 1 do 10 daje sobie najwyższą notę. Jednakże, jest świadoma swoich wad, którymi są spóźnialstwo oraz brak cierpliwości.

Alicja ,,Love Island’’

Okazuje się, że wielką pasją Alicji są podróże. Ukończyła studia kryminologiczne i chciała zostać detektywem, lecz zdecydowała się zwiedzać świat, a karierę zawodową przełożyć na później. Jej lista zwiedzonych miejsc, jest już naprawdę długa. Najlepiej wspomina czas spędzony w Stanach Zjednoczonych. Dziewczyna nie jest w stanie długo mieszkać w jednym miejscu, co wiąże się z częstymi przeprowadzkami.

Alicja Błaszczyk: ,,Love Island. Wyspa miłości’’

Życie singielki wiedzie od ponad roku. Na swoim koncie ma kilka nieudanych związków. Dla wszystkich, którzy przeżywają rozstanie, ma jedną radę: po prostu zapomnieć o przeszłości. Chciałaby, aby jej partner żył pełnią życia i kochał zwiedzać świat, tak jak ona. Ważne również, żeby twardo stąpał po ziemi i miał swoją przestrzeń. Mimo, to musi okazywać jej uczucia. Dobrze byłoby, aby nawzajem się inspirowali.

Alicja Błaszczyk: Instagram

Alicja prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @aliszjaaaaa. Jeśli chcecie dowiedzieć się o niej więcej, koniecznie powinniście tam zajrzeć!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry