Połącz się z nami

Alicja Ostolska: [wiek, M jak miłość, kariera, Instagram]

Opisy gwiazd

Alicja Ostolska: [wiek, M jak miłość, kariera, Instagram]

Alicja Ostolska to młoda aktorka z wielkimi planami na przyszłość. Trzeba przyznać, że jej szanse na karierę rosną ze względu na to, że dołączy do ekipy uwielbianego przez telewidzów serialu M jak miłość. Jesteście ciekawi, co o niej wiadomo?

Alicja Ostolska: wiek

Dziewczyna ma dopiero 18 lat, a więc jest na początku przygody z karierą aktorską. Jednakże, wie że to właśnie tym chciałaby się zajmować w przyszłości. Uczyła się w Liceum Ogólnokształcącym w Garwolinie, więc możemy domyślać się, że stamtąd właśnie pochodzi.

Alicja Ostolska: kariera

Rola w M jak miłość będzie jej pierwszym tak dużym wyzwaniem. Mimo to, na swoim koncie ma już kilka reklam telewizyjnych. Nie ma się co dziwić, ponieważ jest dziewczyną o naprawdę pięknej urodzie. Jeśli wierzyć doniesieniom mediów, niewiele brakowało, a zagrałaby w międzynarodowej produkcji, która stała się hitem. Mianowicie, chodzi o serial Wiedźmin, którym zachwycali się wielbiciele seriali z całego świata. Jednakże, możemy być pewni, że na polskim rynku filmowym nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.

Alicja Ostolska: M jak miłość

M jak miłość to serial, którego losy bohaterów telewidzowie śledzą już od wielu lat. Jest jednym z najpopularniejszych w Polsce. Młoda aktorka ma dołączyć do obsady, jako siostrzenica księdza z Grabiny. Producenci zapewniają, że jej bohaterka Ala nieźle namiesza w spokojnym miasteczku. Mimo, że przy wujku będzie udawać grzeczną i pomocną nastolatkę, kiedy tylko zniknie z zasięgu oczu dorosłych ma pokazać swoje prawdziwe oblicze. Na ekranach zadebiutuje w 1469 odcinku. Nie ukrywa, że bardzo cieszy się nowym wyzwaniem i bardzo chciała zagrać w tym serialu.

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 

 

 

Post udostępniony przez  (@alicjaostolska_)

Alicja Ostolska: Instagram

Alicja prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @alicjaostolska_. Jej aktywność na chwilę obecną obserwuje niespełna 3 tysiące użytkowników. Możemy być pewni, że liczba ta szybko wzrośnie, kiedy tylko zadebiutuje w M jak miłość. Zdjęcia, które dodaje są bardzo dziewczęce i podkreślają jej piękną urodę.

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 

 

 

 

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry