Połącz się z nami

Alicja Szemplińska i Baron. Co ich łączy?

Alicja Szemplińska i Baron

Z życia gwiazd

Alicja Szemplińska i Baron. Co ich łączy?

Alicja Szemplińska i Baron współpracowali podczas trwania programu „The Voice of Poland”. Co ciekawe, Baron wspierał Alicję z publiczności podczas eliminacji w „Szansie na sukces”. Młoda artystka zdradziła co ich łączy.

Alicja Szemplińska urodziła się 29 kwietnia 2002 roku w Ciechanowie. Jest zwyciężczynią wielu programów telewizyjnych, takich jak „Hit, Hit, Hurra!”„The Voice of Poland” czy „Szansa na sukces. Eurowizja 2020”. Ponadto, będzie reprezentowała nasz kraj w maju na 65. Konkursie Piosenki Eurowizji.

View this post on Instagram

final&making of

A post shared by ALICJA (@aliciaszemplinska) on

Alicja Szemplińska i Baron. Co ich łączy?

Warto wspomnieć, że młoda piosenkarka w programie „The Voice of Poland” trafiła pod opiekę Barona. Ponadto, w ramach programu „Szansa na sukces”, 23 lutego odbyły się eliminacje do Eurowizji 2020, które wygrała właśnie Alicja. Młoda artystka już w maju wyjedzie do Rotterdamu, aby reprezentować nasz kraj w 65. Konkursie Piosenki Eurowizji. Wystąpi z piosenką pt. „Empires”. Sama Alicja zdradziła:

Czeka mnie dużo pracy. Przyda mi się dużo wytrwałości, pokory i samozaparcia. Jest dobra motywacja, jest o co walczyć. Stawka jest wysoka, więc się nie poddaję. To jest niesamowite. Jeszcze to wszystko do mnie nie dociera, ale jestem wdzięczna. Jestem wdzięczna za zaufanie i za każdy głos oddany na mnie. W miarę możliwości będę nadrabiać zaległości, ale jestem na to przygotowana. Czeka mnie też dużo pracy nad sobą, nad śpiewem, nad językiem angielskim, bo to jest bardzo ważna kwestia w konkursie Eurowizji. Będzie ciężko, ale nie mogę się doczekać .”

View this post on Instagram

soft&dreamy

A post shared by ALICJA (@aliciaszemplinska) on

Podczas konkursu Alicja mogła liczyć na wsparcie nie tylko swoich rodziców, ale również Barona. Nastolatka zapytana co ich łączy zdradziła, że mężczyzna jest jej ogromny wsparciem i może na niego liczyć. Dodała, że jest mu niesamowicie wdzięczna, że nawet po zakończeniu programu wciąż jest przy niej. Tuż przed występem dawał jej rady i wskazówki techniczne, aby zaśpiewać jak najlepiej. Alicja zdradziła również, że trwał przy niej od samego rana, aby pomóc się rozgrzać i poradzić sobie z występem nie tylko pod względem fizycznym i wokalnym, ale również wsparł ją psychicznie.

Myślicie, że Alicje i Barona łączy tylko przyjaźń?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry