Połącz się z nami

Alicja Szemplińska zwyciężyła 10 edycję The Voice of Poland!

News

Alicja Szemplińska zwyciężyła 10 edycję The Voice of Poland!

Alicja Szemplińska zwyciężyła jubileuszową, 10 edycję The Voice of Poland! W finale znalazła się również Daria Reczek z ekipy Michała Szpaka, Damian Kulej z teamu Kamila Bednarka i Tadeusz Seibert, który trafił pod skrzydła Margaret.

Kim jest Alicja Szemplińska?

Alicja Szemplińska ma 17 lat, pochodzi z Ciechanowa i aktualnie wciąż uczy się w I Liceum Ogólnokształcącym im. Zygmunta Krasińskiego. Na oficjalnej stronie internetowej programu The Voice of Poland możemy przeczytać, że jest nastolatką, która uwielbia marzyć. Ponadto, gdy miała 14 lat pracowała z trenerem wokalnym Michaela Jacksona – Sethem Riggsem. Jej największą inspiracją jest Jorja Smith, dzięki której Alicja zakochała się w soulu. Dodatkowo w wolnym czasie pisze wiersze i teksty piosenek. Na co dzień jest przykładną uczennicą, a jej rodzice pękają z dumy oglądając kolejne świadectwa z czerwonym paskiem.

Warto dodać, że w trakcie bitwy Alicja Szemplińska wystąpiła obok Darii Reczek – drugiej finalistki programu. Wykonały utwór Beyonce: 1+1.

The voice of Poland 10 – jubileuszowa edycja

Właśnie dobiegła końca jubileuszowa, 10. edycja The Voice of Poland.
W finale znalazła się Alicja Szemplińska z drużyny Tomsona i Barona, Daria Reczek z ekipy Michała Szpaka. Kolejnymi uczestnikami byli Damian Kulej z teamu Kamila Bednarka oraz Tadeusz Seibert, który trafił pod skrzydła Margaret. Warto zaznaczyć, że Margaret i Kamil Bednarek byli debiutantami jako jurorzy w programie.

Podczas pierwszej eliminacji odpadł Damian, a do kolejnego etapu zakwalifikowała się Alicja oraz Daria. Ponadto, w ścisłym finale pokazano pracę dziewczyn nad teledyskami ich autorskich piosenek.

ZOBACZ TAKŻE: EWA FARNA NA SYLWESTRA – GDZIE ZAŚPIEWA GWIAZDA?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry