Połącz się z nami

Alicja Wieniawa-Narkiewicz: [wiek, rodzice, Przyjaciółki, Instagram]

Opisy gwiazd

Alicja Wieniawa-Narkiewicz: [wiek, rodzice, Przyjaciółki, Instagram]

Alicja Wieniawa-Narkiewicz to jedna z sióstr młodej aktorki Julii Wieniawy, która podbija polską branżę filmową. Okazuje się, że jej krewna również zaczyna swoją przygodę w tym zawodzie. Jeśli jesteście ciekawi, co o niej wiadomo i w jakiej produkcji będziecie mieli okazję ją oglądać, koniecznie powinniście przeczytać ten artykuł!

Alicja Wieniawa-Narkiewicz: wiek

W sieci można dotrzeć do informacji, że Alicja ma dopiero 17 lat. Jednakże, mimo młodego wieku nie jest anonimową postacią w polskim show biznesie. Wszystko wskazuje na to, że podobnie jak siostra ma dużą szanse na zrobienie kariery w branży filmowej. Wraz z upływem czasu stawia przed sobą coraz poważniejsze wyzwania. Myślicie, że ma szansę stać się tak popularna, jak siostra?

Alicja Wieniawa-Narkiewicz: rodzice

Okazuje się, że ojciec Alicji również nie jest anonimowy. Mianowicie, to ceniony plastyk, który ma na swoim koncie liczne sukcesy. Pracuje również jako projektant plastyczny. Na temat jej matki wiadomo znacznie mniej. Ma trzy przyrodnie siostry: Julię znaną z seriali i filmów oraz Wiktorię i Kornelię.

Alicja Wieniawa-Narkiewicz: kariera

Co ciekawe, na swoim koncie ma już kilka drugoplanowych ról. Między innymi, telewidzowie mieli okazję oglądać ją już w serialu ,,Oko za oko’’, który był emitowany na antenie TV4. Wątek jej postaci był dosyć rozbudowany. Nie da się ukryć, że zaprezentowała się tam z najlepszej story, w konsekwencji czego otrzymała kolejne propozycje udziału w polskich produkcjach telewizyjnych.

Alicja Wieniawa-Narkiewicz: ,,Przyjaciółki’’

Młoda aktorka ma przed sobą kolejne wyzwanie aktorskie. Dołączyła do obsady najnowszego sezonu ,,Przyjaciółek’’, czyli jednej z najchętniej oglądanych produkcji Polsatu. Wcieli się tam w postać córki Ingi, którą gra Małgorzata Socha. Dziewczyna wyznała, że od pierwszego dnia polubiła aktorów pracujących na planie i czuła się tam znakomicie.

Alicja Wieniawa-Narkiewicz: Instagram

Wszyscy zainteresowani mogą wyszukać jej profil na Instagramie pod nazwą @alicjawieniawa, na chwile obecną zgromadziła tam ponad 5 tysięcy użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry