Połącz się z nami

Alina Kovalenko: [wiek, pochodzenie, Zniewolona, Instagram]

Opisy gwiazd

Alina Kovalenko: [wiek, pochodzenie, Zniewolona, Instagram]

Kolejną gwiazdą, która zyskała dużą sympatię widzów w Polsce po serialu Zniewolona, jest Alina Kovalenko. Niewątpliwie, kobieta jest bardzo charakterystyczna i ma zjawiskową urodę. Dowiedzmy się więcej na jej temat! Przy okazji przybliżymy Wam fabułę serialu, który bije rekordy popularności!

Alina Kovalenko: wiek

Rudowłosa aktorka urodziła się 28 maja 1992 roku. W tym roku obchodziła swoje 27 urodziny. Pochodzi z Ukrainy, a dokładniej Kijowa. Co ciekawe, oprócz aktorstwa zajmuje się także modelingiem i chętnie bierze udział w sesjach zdjęciowych. Ponadto prowadzi swój własny blog, o tematyce podróżniczo-lifestylowej.

Alina Kovalenko: filmy

Oprócz spektakularnej roli w ukraińskim serialu Zniewolona, zagrała także w kilku innych produkcjach. Te bardziej znane to The Rising Hawk oraz Kruty 1918. Jak na razie występuje jedynie w rodzimej branży. Jednakże, po tym jak wiele osób zachwyca się serialem z jej udziałem, możliwe, że dostanie szansę na sprawdzenie swoich umiejętności w większym formacie.

Alina Kovalenko: Instagram

Jej konto na Instagramie to prawdziwa kopalnia pięknych ujęć młodej aktorki. Prowadzi je pod nazwą @linakova. Na chwilę obecną śledzi ją 124 tysiące followersów z całego świata! Kobieta chętnie dodaje tam zjawiskowe zdjęcia z sesji zdjęciowych. Co więcej, na jej profilu nie brakuje również bardziej prywatnych fotografii. Bezsprzecznie, każdy zafascynowany jej bohaterką w serialu powinien tam zajrzeć!

 

 

 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zniewolona – ostatni odcinek

Niestety, już 30 sierpnia czeka nas premiera ostatniego odcinka tego sezonu Zniewolonej. Ukraiński serial kostiumowy, przedstawia losy chłopki Kateriny Wierbickiej. Jej życiu towarzyszą ciągłe problemy i nieprzyjemne przygody. Co ciekawe, w ostatnim odcinku widzowie będą świadkami wielkich przygotowań do ślubu głównej bohaterki i Andrieja. Katia dowie się również, że po samobójczej śmierci Grigorija, stała się właścicielką majątku Czerwińskich. Jednakże, na dalsze losy bohaterów trzeba poczekać do następnego sezonu. Bezsprzecznie, wszyscy fani z niecierpliwością będą wyczekiwać na trzecią część przygód. Niestety, nie wiadomo jeszcze, czy ona się pojawi, a jeśli tak, kiedy będzie miało to miejsce.

 

 

 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry