Połącz się z nami

Amadeusz Roślik: [kim jest?, wiek, kariera, Fame MMA, Instagram]

Opisy gwiazd

Amadeusz Roślik: [kim jest?, wiek, kariera, Fame MMA, Instagram]

Amadeusz Roślik jest jednym z zawodników, którzy już nie po raz pierwszy pojawią się w walce na gali Fame MMA. Dla większości widzów, zdecydowanie lepiej jest znany jest pod pseudonimem Ferrari. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na jego temat, koniecznie przeczytajcie artykuł zamieszczony poniżej!

Amadeusz Roślik: kim jest?

Mimo dużej popularności w Fame MMA, na temat Roślika wiadomo niewiele. Należy do grona youtuberów, którzy zdecydowali się spróbować własnych sił w mieszanych sztukach walki. Jednakże, wydaje się, że sport nie jest jego jedynym priorytetem w życiu. Mianowicie, podczas konferencji przed najnowsza galą, wielokrotnie podkreślano, że swój czas lubi spędzać nie tylko na treningach, ale również na imprezowaniu. Jakiś czas temu na jego temat było również głośno po incydencie, którego dopuścił się w jednym z nadmorskich klubów. Mianowicie, zdecydował się na odwiedziny imprezy w stanie niemal półprzytomnym.

Amadeusz Roślik: kariera

Można pokusić się o stwierdzenie, że na chwilę obecną Ferrari jest znany głównie poprzez udział w walkach na galach Fame MMA. Nie da się ukryć, że ma również zawsze dużo do powiedzenia podczas konferencji organizowanych przed nimi. Wielu widzów zastanawia się, ile waży i mierzy Roślik. W sieci możemy dotrzeć do informacji, że ma 178 cm, natomiast waży około 77 kilogramów.

Amadeusz Roślik: Fame MMA

Gale Fame MMA cieszą się ogromną popularnością. Dotychczas zorganizowano 7 wydarzeń, na których zmierzyli się ze sobą różni influencerzy, youtuberzy, muzycy oraz byli sportowcy. Na ostatniej z nich Ferrari został zdyskwalifikowany, ponieważ sędziowie dopatrzyli się u niego nieprzepisowego kopnięcia. Już 21 listopada 2020 na Fame MMA 8 stanie w ringu naprzeciw z Wiewiórem. Oboje zawodników zapewnia, że wszystkich widzów czeka dobra walka w ich wykonaniu.

Amadeusz Roślik:  Instagram

Ferrari prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @amadeuszferrari. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 254 tysiące użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry