Amelia Dubanowska: [wiek, kariera, piosenki, Instagram]

31 maja 2022
Przez: : KS

Amelia Dubanowska to młoda polska wokalistka, która już może pochwalić się niemałymi sukcesami w konkursach organizowanych nie tylko w Polsce, ale także zagranicą. Występy na scenie to coś, co naprawdę kocha. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jej temat, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Amelia Dubanowska: wiek

Z informacji, do których można dotrzeć w sieci, znajdziemy podstawowe fakty o Amelce. Otóż, okazuje się, że młoda wokalistka pochodzi z Biskupca. Wszystko wskazuje na to, że w 2022 roku skończy 19 lat.

Mimo to, że w branży muzycznej swoich sił próbuje już od jakiegoś czas, nie wiadomo zbyt wiele na jej temat. Z dostępnych zdjęć można stwierdzić, że na przestrzeni lat, dziewczynka wyrosła na piękną młodą kobietę, która bardzo pewnie czuje się podczas występów na scenie.

Amelia Dubanowska kariera
Amelia Dubanowska

Zobacz także: Co wiemy o Blance Stajkow?

Amelia Dubanowska: kariera

Okazuje się, że Amelia już w dzieciństwie doskonale czuła się na scenie. Jako dziewczynka brała udział w wielu konkursach i festiwalach. Co więcej, radziła sobie na nich bardzo pewnie. Już wtedy, ekspercie sugerowali, że w ciele małej dziewczynki kryje się dojrzały, dorosły głos. Swoich sił próbowała również w programie telewizyjnym Mali giganci.

Młoda wokalistka może pochwalić się także występami obok znanych polskich artystów. Między innymi, zachwycała widzów obok Michała Szpaka.

Co ciekawe, dzięki zwycięstwie podczas Festiwalu Zaczarowanej Piosenki, Amelka zyskała możliwość zaprezentowania się przed liczną widownią zgromadzoną na jednym z najbardziej znanych wydarzeń muzycznych w Polsce. Mianowicie, widownia będzie miała okazje oglądać jej występ podczas koncertu Debiut w Opolu. Na scenie wystąpi z piosenką Ortygia.

Amelia Dubanowska Michał Szpak
Amelia i Michał Szpak

Amelia Dubanowska: Instagram

Profil Amelii Dubanowskiej na Instagramie wszyscy zainteresowani mogą znaleźć pod nazwą @adubanowska. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 2,5 tysiąca użytkowników tego serwisu.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej