Połącz się z nami

„Ameryka Express” z NOWĄ gorącą PARĄ?! Jest komentarz DUETU!

News

„Ameryka Express” z NOWĄ gorącą PARĄ?! Jest komentarz DUETU!

Ameryka Express to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych. Nic zatem dziwnego, że z sezonu na sezon przyciąga coraz to większe osobistości!
Doszły nas wspaniałe słuchy — jedną z par, w najnowszym wydaniu ma być ponoć BORYS SZYC oraz JUSTYNA NAGŁOWSKA!

Od kilku dni tą informacją żyją wszyscy fani Azji Express. Udział aktora i blogerki byłby jednym z najbardziej oczekiwanych w programie.

Jak donosi „Plejada” : „Uznano, że Justyna i Borys to gorąca para, dzięki której można będzie liczyć na ogromne zainteresowanie widzów. Pojawił się pomysł, by zaproponować im udział w programie. To jeszcze ściśle poufna informacja, konkretnych rozmów wciąż nie podjęto”

Podobno partnerka Szyca bardzo nalegała na udział w ekstremalnej przygodzie. Chciała zawalczyć o kolejna główną nagrodę w występach.
Wbrew entuzjazmowi kobiety jej partner Borys Szyc nie do końca chciał wziąć udział w nowej odsłonie show. Jak czytamy na „Jastrząbpost”:

„Justyna chciałaby wystąpić w tym programie. Czuje się silna, gotowa, by podjąć to wyzwanie. Namawia Borysa, lecz on jest sceptyczny. Obawia się, że udział w show może zaszkodzić jego wizerunkowi. Tym bardziej że 13 września do kin wejdzie ważny dla niego film “Piłsudski”.”

Bez wątpienia duet ten dwójki przysporzyłby jeszcze więcej widzów przed telewizorami. Co za tym idzie, para mogłaby liczyć na pewno na jedne z najwyższych stawek za udział w programie.

„Stacja chce zaproponować im najwyższe tego typu honorarium. Mówi się o kwocie, jaką wynegocjowała Edyta Górniak za “Agenta”, czyli 300 tysięcy złotych. W żadnym filmie aktor nie może dziś zarobić takiej sumy.”

Wszystko rozeszło się z fiaskiem! Nagłowska na swoim Instastory zdemontowała plotki, zapewniając, że nie zgodziłaby się na start w konkursie!

Źródło:
https://www.instagram.com/stories/jus_naglowska/

Jesteście zawiedzeni, że Nagłowska i Szyc nie wezmą udziału w kolejnym sezonie Ameryka Express?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry