Połącz się z nami

Ameryka Express2 Walka o półfinał! Jedna para pożegnała się z programem!

Rozrywka

Ameryka Express2 Walka o półfinał! Jedna para pożegnała się z programem!

W odcinku, w którym stawką jest półfinał programu, uczestnicy mieli ciężki orzech do zgryzienia. Już na samym początku zostali rozdzieleni i samodzielnie przemierzali ten etap wyścigu. Nie brakowało trudnych konkurencji, jak i zaskakujących zagadek. W dzisiejszym odcinku odpadła również jedna z par, która niejednokrotnie była typowana, na parę finałową! Zobaczcie! Ameryka Express2: Walka o półfinał!

Ameryka Express2: Walka o półfinał!

W poprzednim odcinku Daria Ładocha zadała uczestnikom podchwytliwe pytania. W swojej parze uczestnicy mieli wskazać osobę, która jest mistrzem w szukaniu transportu i noclegu, oraz osobę, która sprawniej wykonuje zadania. Jak mogliśmy się spodziewać, osoby, które wskazały u siebie dane umiejętności, musiały wykonywać zupełnie coś innego. Osoba z pary, która lepiej wykonywała zadania i misje po drodze, tym razem musiała się samotnie ścigać. Natomiast mistrz autostopu miał wykonywać zadania, które bardzo pomagały osobie ścigającej się. Tylko bracia Collins od razu zorientowali się, o co chodzi i wytypowali siebie na odwrót. Dodajmy, że w tym odcinku immunitet mieli Małgosia z Ernestem i brali udział tylko w walce o amulet.

Już pierwsze zadanie nie należało do najłatwiejszych. Osoby, które wykonywały misje, miały za zadanie zaprezentowanie swojego talentu przed kolumbijską publicznością przy małej scenie w malowniczym miasteczku. Wygrana oznaczała bardzo ważną podpowiedź dla partnera, który był w trasie. Otrzymał on informację, gdzie jest meta wyścigu! Osobom, którym nie udało się wygrać tego zadania, musiały one czekać na kolejne informacje. Jak się okazało, to Paweł Deląg zdobył serca publiczności i tym samym wielki przywilej dla swojego partnera.

Pierwsza noc osobno również nie należała do najłatwiejszych. Jednak Darek zachował się jak prawdziwy dżentelmen, oddając swój nocleg Żanecie, a sam spał na budowie.

O świecie uczestnicy, którzy byli w trasie, czekali z niecierpliwością na rozpoczęcie wyścigu. Jednak osoby, które wykonywały misje, walczyły w tym czasie o jak najszybszy start dla swoich partnerów. Gra sprawnościowa była bardzo wyczerpująca. Osoby, którym nie udało się jej wykonać, zmusili tym samym swoich partnerów do dwukrotnej, bądź jednokrotnej zmiany środka transportu podczas wyścigu. Amulet wygrali Małgosia z Ernestem!

Kiedy już wszyscy uczestnicy dowiedzieli się, gdzie znajduje się meta, musieli oni jeszcze znaleźć swoich partnerów, którzy byli w podróży, a teraz siedzieli uwięzieni w pomieszczeniach w miasteczku Mompox.

Ameryka Express2: Walka o półfinał! Jedna para pożegnała się z programem!

W tym samym mieście była również meta wyścigu. Niestety, ale tuż przed półfinałem, z programu odpadły Patrycja Markowska z Żanetą Luberą i to właśnie one tuż przed finałem kończą swoją przygodę z „Ameryką Express”

Kibicowaliście dziewczynom? A może macie innego faworyta?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry