Połącz się z nami

Andrzej Grabowski o rozwodach. Szczere wyznanie aktora!

News

Andrzej Grabowski o rozwodach. Szczere wyznanie aktora!

Andrzej Grabowski o rozwodach powiedział magazynowi „Gala”. Podczas udzielania wywiadu poruszył wiele intymnych kwestii. Podzielił się sekretami ze swojego emocjonalnego życia. Dlaczego jego małżeństwa się rozpadły? Ile rozwodów przeżył aktor?

Andrzej Grabowski życie prywatne

Wszystkim znany Ferdynand Kiepski mało dzieli się informacjami na temat swojego życia prywatnego. Mimo, że budzi to wielkie zainteresowanie mediów, Andrzej nie mówi o nim zbyt wiele.

Andrzej Grabowski o rozwodach

Aktor miał dwie żony. Pierwszą jego wybranką była Anna Tomaszewska i z nią ma dwie córki, a drugą Anita Kruszewska. Niestety, z obiema się rozwiódł. Dlaczego jego małżeństwa skończyły się w ten sposób? Andrzej udzielił wywiadu Beacie Biały, w którym opowiedział o problemach w małżeństwie. Ze względu na swój charakter pracy, rzadko bywał w domu, co przekładało się na pogarszanie relacji z ukochanymi. Co więcej, lubił swoją pracę i cieszyły go ciągłe próby, dlatego też nie zamierzał z nich rezygnować.

Andrzej Grabowski małżeństwo

Czy rozwód aktora był z powodu pracy? Andrzej potwierdził, że w dużej mierze tak:

Pewnie, że ucierpiało. Na pewno moje pierwsze małżeństwo rozleciało się przez tę pracę

Jego doświadczenia nie są zbyt przyjemne, Andrzej Grabowski o rozwodach mówił szczerze, jak i swoim bagażu emocjonalnym. Przypominamy, że aktor ma już prawie siedemdziesiąt lat:

Każdy, kto przeżył tyle lat, ma bagaż. Ale jeżeli Pani zapytałaby, czy chciałbym mieć taki, to prawdopodobnie wolałbym nie mieć bagażu dwóch małżeństw, dwóch rozwodów. Wolałbym mieć bagaż szczęśliwego małżeństwa, tę samą żonę, która starzeje się razem ze mną, kocha mnie, ja ją kocham. Ale mnie się to nie udało

Andrzej Grabowski ślub

W rozmowie powiedział, że nie wie, czy raz jeszcze nie stanie na ślubnym kobiercu:

Skąd mam wiedzieć? Jedno wiem – na pewno umrę i to mogę pani obiecać

A wy co sądzicie o byłych małżeństwach Andrzeja, czy rzeczywiście nie dało się ich uratować?

źródła zdjęć: Instagram

Kontynuuj czytanie
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry