Połącz się z nami

Andrzej Piaseczny: [wiek, The Voice Senior, piosenki, żona]

Opisy gwiazd

Andrzej Piaseczny: [wiek, The Voice Senior, piosenki, żona]

Andrzej Piaseczny został jurorem w nowym programie TVP2 The Voice Senior. Jak wiadomo, nie będzie to jego debiut w roli trenera, ponieważ mogliśmy oglądać go już w roli trenera w podstawowej wersji muzycznego show. Sprawdźmy, co jeszcze wiadomo na jego temat!

Andrzej Piaseczny: wiek

Popularny Piasek urodził się 6 stycznia 1971 roku w Pionkach, a więc ma 48 lat. Jest nie tylko piosenkarzem, ale również aktorem i kompozytorem. Ma dwójkę rodzeństwa. Po ukończeniu liceum ogólnokształcącego podjął studia w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Kielcach. Co ciekawe, jest członkiem Akademii Fotograficznej ZPAV.

Andrzej Piaseczny: piosenki

Na początku kariery brał z powodzeniem udział w wielu konkursach. Następnie, przez pięć lat był wokalistą zespołu Mafia, z którym stworzył trzy albumy studyjne. Po tym czasie, zdecydował się rozpocząć karierę solową. Na swoim koncie ma aż dziewięć płyt, które cieszyły się bardzo dobrym odbiorem ze strony słuchaczy. Współpracował także z wieloma innymi artystami. Z utworem 2 Long wystartował w konkursie Eurowizji. Do jego największych hitów zalicza się Chodź, przytul, przebacz, Mocniej, Jedna na milion oraz To co dobre, to co lepsze.

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 

 

 

 

Andrzej Piaseczny: żona

Artysta bardzo chroni swoje życie prywatne. W jego latach młodości pojawiały się plotki o romansie z dużo starszą kobietą od niego. Obecnie, spekuluje się na temat jego orientacji seksualnej. Według wielu, Piaseczny jest orientacji homoseksualnej. Jednakże, sam zainteresowany nigdy nie potwierdził, ani nie zaprzeczył tym informacjom.

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 

 

 

 

Andrzej Piaseczny: aktor

Przez wiele lat występował w popularnym niegdyś serialu Złotopolscy. Oprócz tego, na swoim koncie ma gościnne role w filmach i serialach, a także role dubbungowe. W programie The Voice of Poland, wcielił się w rolę trenera w czterech edycjach. Pojawił się również jako trener drużyny Kielc w Bitwie na głosy.

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 

 

 

 

Andrzej Piaseczny: The Voice Senior

Już niebawem będziemy mogli oglądać go w fotelu jurorskim w programie The Voice Senior. Razem z innymi trenerami spośród wszystkich chętnych osób powyżej sześćdziesiątego roku życia, wybierze drużynę, z której jedna osoba będzie miała szansę na wygraną.

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 

 

 

 

Andrzej Piaseczny: Instagram

Wokalista prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @andrzejpiaseczny_official. Jego aktywność śledzi aż 93 tysiące użytkowników. Konto prowadzi bardzo aktywnie, a więc wszyscy którzy chcą być z nimi na bieżąco powinni dołączyć do grona jego obserwatorów.

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 

 

 

 

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry