Połącz się z nami

Andrzej Popiel: [kim jest?, wiek, rodzina, kariera, Żabka, Instagram]

Opisy gwiazd

Andrzej Popiel: [kim jest?, wiek, rodzina, kariera, Żabka, Instagram]

Okazuje się, że Andrzej Popiel, aktor występujący w reklamach sieci sklepów Żabka pojawił się już w kilku filmach i serialach telewizyjnych. Dużo osób zastanawia się, kim jest i co wiadomo na jego temat. Jeśli wy również zadajecie sobie takie pytania, koniecznie powinniście przeczytać artykuł zamieszczony poniżej!

Wyświetl ten post na Instagramie.

„>

Post udostępniony przez Andrzej (@andrzejpopiel)

Andrzej Popiel: kim jest?

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Popiel urodził w 1990 roku, w związku z czym w tym roku będzie świętował swoje 31. urodziny . Pochodzi z Krakowa, lecz doskonale odnajduje się w Warszawie, gdzie aktualnie mieszka. Co ciekawe, ma zaledwie 165 cm wzrostu. Jest absolwentem Studium Aktorskiego im. A. Sewruka w Olsztynie.

Andrzej Popiel: kariera

Jego dotychczasowa kariera, rozwijała się zarówno w filmach, serialach, jak i na deskach teatrów. Między innymi, zagrał w ,,Koronie królów’’, ,,Wołyniu’’ i ,,Jestem mordercą’’. Na swoim koncie ma także role w produkcjach telewizyjnych, taki jak: ,,Komisarz Alex’’, ,,Barwy szczęścia’’ oraz ,,Ojciec Mateusz’’.

Andrzej Popiel: Żabka

Okazuje się, że od jakiegoś już czasu Popiel występuje w reklamach sieci sklepów Żabka. Wielu internautów wyznaje w sieci, że kojarzy go głównie stamtąd. Można powiedzieć, że nawet na tamtejszym planie udowadnia, że niezaprzeczalnie posiada umiejętności aktorskie. Jednakże, w żadnym wypadku nie poprzestaje na tym i nadal pnie się w górę swojej kariery.

Andrzej Popiel: Instagram

Swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @andrzejpopiel. Na chwilę obecna, jego aktywność śledzi tam ponad 1,5 tysiąca użytkowników tego serwisu.

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry