Połącz się z nami

Andzia z Warsaw Shore twierdzi, że jest zarażona koronawirusem

Andzia z Warsaw Shore

News

Andzia z Warsaw Shore twierdzi, że jest zarażona koronawirusem

Andzia z Warsaw Shore uważa, że jest zarażona koronawirusem, a ponadto nie udzielono jej należytej pomocy. O wszystkim opowiedziała na swoim Instagramie!

Panujący na całym świecie koronawirus niesie coraz większe spustoszenie. U wielu znanych osób takich jak Tom Hanks, książę Albert czy Idris Elba stwierdzono już zarażenie COVID-19. Warto również wspomnieć o sytuacji w naszym kraju. Obecnie wirus stwierdzono u 411 osób, a 5 osób zmarło.

Andzia z Warsaw Shore oznajmiła na swoim Instagramie, że jest zarażona koronawirusem i ponadto nie udzielono jej należytej pomocy. Uczestniczka programu nie zdradziła jednak, skąd ta pewność. Poinformowała:

Korzystając z tego, że mam dość sporo obserwatorów nagłośnię aferę koronawirusa, która jest tak pokazana, jakiej to pomocy nie otrzymacie na granicy. To jest gó**o prawa. To, co przeżywałam przez ostatnie dni, to jest jedna wielka paranoja. Otrzymałam telefon, niestety z niezbyt fajną informacją dla mnie, że mój wynik jest pozytywny. Dzwonię na wszelkie informacje, sanepid, szpital, oddział zakaźny we Wrocławiu. I ja słyszę, że każdy może sobie powiedzieć, że ma koronawirus. Człowieku, wracam z miejsca, gdzie 80 proc. osób jest zarażonych. 50 proc. leży w szpitalu, z czego jeden z moich znajomych został zabrany helikopterem z 40 stopniami gorączki. Wyobrażacie sobie, żeby chora osoba nie otrzymała pomocy? Nie życzę nikomu, żeby go coś takiego spotkało.

Objawy zarażenia koronawirusem

Ponadto, Andzia powiedziała, że jej jedynymi objawami są brak smaku i powonienia oraz przewlekły ból głowy. Warto jednak zaznaczyć, że na oficjalnej stronie Ministerstwa Zdrowia można się dowiedzieć, że objawami zarażenia koronawirusem jest gorączka, kaszel, duszności oraz ból mięśni.

Jedynym symptomem u mnie to zanik kubków smakowych. Nie czuje w smaku, nie mam węchu. Strasznie boli mnie głowa. Martwię się o moją rodzinę, nie chcę nikogo zarazić. Siedzę w domu. Ale nikt nie chce udzielić mi pomocy. To co się tu odpierdziela, to jest jakaś maniana” – dodała.

Żeby tego było mało, po raz kolejny powtórzyła:

„Zawsze powtarzam, że nienawidzę Polski, bo wszyscy się tu na ciebie wypinają.”

Co o tym sądzicie? Czy jej wzburzenie jest rzeczywiście słuszne?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry