Andziaks i Luka są po ślubie. Zobaczcie pierwsze zdjęcia z uroczystości wartej … PÓŁ MILIONA ZŁOTYCH!

14 lipca 2022
Przez: : M.S.

Znana para w końcu stanęła na ślubnym kobiercu. Andziaks i Luka są już po ślubie! Suknia panny młodej zachwyciła! Zobaczcie, jak blogerka wyglądała w jednym z najważniejszych dni w swoim życiu!

Andziaks i Luka

Andziaks, czyli Angelika Zając to jedna z najbardziej popularnych w internecie osób młodego pokolenia. Zając słynie z tego, że lubi pokazywać nawet najbardziej intymne chwile e swojego życia prywatnego. Jej filmik z porodówki wzbudził wśród internautów mnóstwo kontrowersji. Blogerka dokładnie relacjonowała przebieg porodu, podczas którego towarzyszył jej ukochany, Luka, czyli Łukasz Trochowicz.

Para zaręczyła się po narodzinach córeczki Charlie, dokładnie podczas chrzcin pociechy. Luka wręczył wówczas swojej ukochanej pierścionek zaręczynowy od Cartier warty … 35 tysięcy złotych. Co więcej, niedługo po zaręczynach, Angelika “pochwaliła się” w sieci, że zgubiła ów prezent od narzeczonego.

ZOBACZ TAKŻE: Zaręczyny Andziaks i Luki

O ślubie znanej pary spekulowano już od dłuższego czasu. Ostatnio w mediach pojawiły się informacje o tym, że Andziaks i Luka podpisali intercyzę.

Ślub Andziaks i Luki

W końcu nadszedł ten długo wyczekiwany dzień. 14 lipca para stanęła na ślubnym kobiercu, a ich ślub można zaliczyć do jednego z najdroższych w ostatnim czasie. Andziaks i Luka już jakiś czas temu przyznali, że na same kwiaty wydali 100 tysięcy złotych.

Ślub odbył się w pałacu pod Warszawą, a jego koszt to ponad pół miliona złotych. Goście byli pod wrażeniem pięknej scenerii, w której dominowały piękne fioletowe hortnsje. Na uwage zasługiwał także szklany dywan, którym Angelika kroczyła do ołtarza.

Bez wątpienia ogromne wrażenie robiła suknia ślubna panny młodej projektu Roberta Czerwika. Natomiast makijaż Angeliki wykonała Magdalena Pieczonka.

Zobaczcie pierwsze zdjęcia ze ślubu Andziaks i Luki!

Ślub Andziaks i Luki
Ślub Andziaks i Luki
Angelika Zając ślub
Ślub Andziaks i Luki
Andziaks na ślubie
Ślub Andziaks i Luki

Jak Wam się podoba sceneria ślubu Andziaks i Luki?

Źródło: Instagram Andziaks

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej