Aneta Glam demaskuje partnera Derpenski: “Krzysiu, a nie żaden miliarder Jack”! Doczekała się mocnej odpowiedzi!

21 września 2023
Przez: : M.J

Kolejna fala kontrowersji ogarnęła media społecznościowe, gdyż konflikt między Anetą Glam i Caroline Derpienski, osiągnął nowy poziom napięcia. “Żona Miami” ujawniła rzekome tajemnice partnera modelki, co doprowadziło do gwałtownej wymiany oskarżeń w mediach społecznościowych. Musimy przyznać, że robi się gorąco.

Caroline Derpienski, która zdobyła popularność w Polsce w krótkim czasie, nie uniknęła kontrowersji i konfliktu ze znaną gwiazdą programu “Żony Miami”, Anetą Glam. Glam oskarżyła modelkę o udawanie bogatej, co stało się iskrzącym punktem w trwającej od pewnego czasu batalii słownej między nimi w mediach społecznościowych.

Ostatnią kroplą było opublikowane przez Glam zdjęcie Caroline Derpienski z tajemniczym mężczyzną, którym rzekomo jest Krzysztof, biznesmen z Sosnowca. Informacje te wywołały burzę, chociaż Derpienski natychmiast temu zaprzeczyła.

ZOBACZ TAKŻE: Caroline Derpienski żąda 50 mln złotych! Afera z Nosowską nabiera tempa

Glam zdemaskowała partnera Derpienski?

Aneta Glam nie zamierzała ustąpić i opublikowała nagranie od swojej obserwatorki, które pokazywało rzekome spotkanie Caroline z Krzysztofem. Na filmie widać modelkę w towarzystwie znajomych, a wśród nich dostrzegła tajemniczego biznesmena. W komentarzu pod nagraniem Glam ostro odniosła się do rzekomego partnera Derpienski, nawołując go do oficjalnego ujawnienia się i kończenia ukrywania swojego związku z modelką.

Caroline Derpienski odpowiedziała na te oskarżenia, zarzucając Anecie Glam wynajęcie prywatnych detektywów do śledzenia jej. Opublikowała zdjęcie samochodu wyposażonego w sprzęt do podsłuchu, sugerując, że była śledzona przez prywatnych detektywów, co nazwała “karalnym i obrzydliwym”.

Konflikt między tymi dwiema osobami nie zakończył się na tym. Derpienski oskarżyła Glam o obsesyjne zachowanie względem siebie. Także wytykała jej, że kontaktowała się z jej znajomymi w Miami, co uznała za nieodpowiednie zachowanie.

Co więcej, “Żona Miami” zdecydowała się udzielić wywiadu dla Dzień Dobry TVN. Na antenie nie ominęła konfliktu z Caroline Derpienski.

Ta dziewczyna ma po prostu totalną obsesję na moim punkcie. Ona oglądała chyba “Żony Miami” ze 100 razy, ponieważ nawet mnie cytowała wiele razy i wszystko, co w swoim życiu robi, próbuje być mną. Są tutaj miliony takich dziewczyn” – słyszeliśmy z ust Anety Glam.

Kim jest partner Caroline Derpienski?

Kontrowersje wokół tych dwóch osobistości świata show-biznesu nadal burzą opinię publiczną, a ich konflikt zdaje się być daleki od rozwiązania. Co więcej, na Instagramie Anety pojawiło się kolejne zdjęcie, na którym Derpieński ma być widoczna ze swoim partnerem, Krzysztofem.

“Czy Krzyś po hiszpańsku to Dżack?” – zapytała z przekąsem.

Aneta Glam demaskuje partnera Derpenski / fot. Instagram.

Myślicie, że w końcu Derpienski zdecyduje się ujawnić swojego partnera?

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej