Aneta Glam-Kurp: [wiek, Żony Miami, Instagram]

10 grudnia 2021
Przez: : KS

Aneta Glam-Kurp jest jedną z bohaterek nowego programu Żony Miami, który jest dostępny na platformie Player.pl. Niewątpliwie, opowieści o jej życiu zainteresują niektórych internautów. Sprawdźmy zatem, co wiadomo na jej temat!

Aneta Glam-Kurp: wiek

Jedną z gwiazd programu Żony Miami jest właśnie Aneta. Niestety, w sieci na próżno szukać informacji na temat wieku kobiety. Wiadomo jednak, że już od jakiegoś czasu życie w Miami. Co więcej, duże wrażenie może robić jej rezydencja, z której rozpościera się widok wprost na ocean.

Gwiazda od 9 lat jest w związku z jednym z najbogatszych mieszkańców Miami. O imprezach na jachcie, które organizuje, krążą prawdziwe legendy. Jednakże, nie każdy ma przyjemność w nich uczestniczyć. Wejście zapewnione mają jedynie wybrani. Z opowieści wiadomo, że króluje tam prawdziwy przepych i bogactwo.

Kobieta w przeszłości była związana z branżą modową. Pracowała jako modelka. Jej pasją jest moda i ma prawdziwą słabość do drogich okularów przeciwsłonecznych.

Aneta Glam Żony Miami
Anet Glam Żony Miami

Zobacz także: Co wiemy o Karolinie Antoniades z Żony Miami?

Aneta Glam-Kurp: Żony Miami

Była modelka jest jedną z gwiazd nowego programu Żony Miami, który swoją premierę miał na początku grudnia na platformie Player.pl. To historie kilku Polek, które na stałe mieszkają w Stanach Zjednoczonych. Ich życie często przypomina bajkę, choć zdarza się także, że nad pogodne niebo nadciągają również ciemne chmury.

Okazuje się, że Aneta jest także wielką miłośniczką zwierząt. Nie może patrzeć na ich cierpienie i w przyszłości chciałaby założyć schronisko, które zapewniłoby najbardziej potrzebującym leczenie oraz dach nad głową. Sama także przygarnia porzucone koty. W tej chwili ma ich już dwanaście.

https://www.instagram.com/p/CXEjrYjuOEv/

Aneta Glam-Kurp: Instagram

Jedna z gwiazd programu Żony Miami prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @anetaglam. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam prawie 20 tysięcy użytkowników tego serwisu.

źródło: Instagram Żony Miami

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej