Połącz się z nami

Aneta ,,Ślub od pierwszego wejrzenia’’: [wiek, czym się zajmuje, partner]

Aneta Ślub od pierwszego wejrzenia 6

Opisy gwiazd

Aneta ,,Ślub od pierwszego wejrzenia’’: [wiek, czym się zajmuje, partner]

Aneta z programu Ślub od pierwszego wejrzenia jest jedną z odważnych singielek, które zdecydowały się wziąć udział w produkcji TVN. Niewątpliwie, ma nadzieję, że eksperci dobiorą do niej mężczyznę, z którym spędzi resztę życia. Sprawdźmy, co wiadomo na jej temat!

Aneta Ślub od pierwszego wejrzenia: wiek

W sieci można dotrzeć do kilku informacji o singlach, którzy zdecydowali się wziąć udział w produkcji TVN. Okazuje się, że uczestniczka najnowszej edycji programu Ślub od pierwszego wejrzenia ma 31 lat. Co ciekawe, przez kilka lat mieszka poza granicami Polski, a konkretnie w Nowym Jorku. Jednakże, zdecydowała się na stałe wrócić do kraju.

Kobieta nie ukrywa, że jej życie zazwyczaj jest bardzo intensywne. Ona sama ma wiele wspólnego ze sportem. Mianowicie, jest trenerką personalną. Treningi i zajmowanie się podopiecznymi na pewno zajmuje jej dużo czasu. Jednakże, znajduje go jeszcze trochę na dodatkową pracę. Aneta zajmuje się również renowacją w firmie, gdzie dorabia.

Aneta Ślub od pierwszego wejrzenia
Czy Aneta odnajdzie miłość w programie?

Zobacz także: Co wiemy o Tomaszu ze Ślubu od pierwszego wejrzenia 6?

Aneta Ślub od pierwszego wejrzenia: partner

Uczestniczka 6. edycji programu Ślub od pierwszego wejrzenia nie ukrywa, że ma dość trudną przeszłość, jeśli chodzi o relacje damsko-męskie. Mianowicie, w przeszłości była związana z mężczyzną, który zmagał się z uzależnieniem. Kobiecie na pewno nie było łatwo otworzyć się ponownie na innych.

 Wszystko wskazuje na to, że Aneta jest gotowa spróbować szczęścia z innym mężczyzną. Okazuje się, że bardzo wspiera ją w tym mama. Chciałaby, aby córka trafiła na prawdomównego partnera, który będzie cechował się spokojnym usposobieniem.

Aneta Ślub od pierwszego wejrzenia

Program Ślub od pierwszego wejrzenia startuje ze szóstą edycją już 7 września 2021 roku. To wiadomość, na którą czekało bardzo liczne grono fanów produkcji TVN. W pierwszym odcinku poznamy troje uczestników, a wśród nich właśnie Anetę.

Nowe odcinki wszyscy zainteresowani będą mieli okazję śledzić w każdy wtorek o godzinie 21.30 oczywiście na antenie TVN!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry