Aneta Zając zaskoczyła nową fryzurą. „Z pazurem”

7 lipca 2023
Przez: : W.M.

Aneta Zając co pewien czas zaskakuje swoich fanów i pokazuje się w nowych fryzurach. Tym razem aktorka znana z serialu Pierwsza miłość zdecydowała się na grzywkę. Fani gwiazdy są zachwyceni jej metamorfozą!

Aneta Zając jest jedną z najbardziej znanych i lubianych polskich aktorek. Swoją karierę rozpoczynała od występu w takich produkcjach jak Na dobre i na złe czy Plebania, lecz popularność zdobyła, występując w serialu Pierwsza miłość, w którym od 2004 roku wciela się w postać Marysi, a od pewnego czasu także w jej siostrę bliźniczkę Dominikę.

Swojemu czasu media żyły także głośnym rozstaniem Anety Zając. Aktorka wiele lat temu związana była z Mikołajem Krawczykiem, którego poznała na planie serialu stacji Polsat. Para doczekała się dwóch synów – Michała i Roberta, ale ich związek z czasem się rozpadł. Wówczas Krawczyk zaczął spotykać się z Agnieszką Włodarczyk, ale i ta relacja nie przetrwała.

Aneta Zając zmieniła fryzurę

Aneta Zając należy do grona polskich gwiazd, które starają się aktywnie prowadzić swój profil w mediach społecznościowych. Aktorka często zamieszcza w sieci nowe zdjęcia oraz relacje, a do tego jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami.

Warto dodać, że Zając doczekała się pokaźnego grona obserwatorów, gdyż jej profil śledzi już ponad 272 tys. followersów.

W ostatnim czasie na profilu Anety pojawiło się zdjęcie, które zdecydowanie zachwyciło jej fanów. Gwiazda Pierwszej miłości pokazała się swoim obserwatorom w nowej fryzurze. Tym razem 41-latka zdecydowała się na grzywkę.

Nowa fryzura Anety Zając bardzo spodobała się jej fanom. Internauci twierdzą, że metamorfoza aktorki jest strzałem w dziesiątkę.

„Anetko wyglądasz przepięknie poprostu szałowo”

„Cudowna fryzurka”

„Świetnie ładnie wyglądasz super”

„Do twarzy ci w takiej fryzurze Do twarzy ci w takiej fryzurze” – czytamy

Trudno nie zgodzić się z opiniami fanów 41-latki. Aneta Zając w nowej fryzurze wygląda naprawdę stylowo!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej