Aneta Zając zdecydowała się na diametralną metamorfozę?! W krótkich włosach wygląda jak Kożuchowska!

4 marca 2021
Przez: : M.J

Aneta Zając na swoim profilu w mediach społecznościowych pokazała zdjęcie w krótkich włosach, a internauci od razu zauważyli, że jest na nim bardzo podobna do Małgorzaty Kożuchowskiej. Czy aktorka faktycznie zdecydowała się na tak diametralną zmianę fryzury? Jedno jest pewne, w takim wydaniu wygląda rewelacyjnie! Zobaczcie!

Aneta Zając: “Pierwsza miłość”

Serial “Pierwsza miłość”, który na naszych ekranach leci od 2004 roku, wyłonił wiele gwiazd. Popularność dzięki tej produkcji zdobyła również Aneta Zając, która od samego początku wciela się w nim w rolę Marysi Radosz. Jednak to nie jedyna produkcja z jej udziałem. Aktorkę mogliśmy widzieć również w serialu “Na dobre i na złe” oraz na deskach teatrów. Niemniej jednak to właśnie rola w serialu, którego akcja toczy się w stolicy Dolnego Śląska, sprawiła, że stała się rozpoznawalna.

Aneta Zając: dzieci

Aneta oprócz tego, że spełnia się w roli aktorki, na co dzień jest mamą dwóch synów. Bliźniaki-Robert i Michał są owocem miłości z Mikołajem Krawczykiem, który lata temu również u boku Anety grał w “Pierwszej miłości”. Para poznała się na planie serialu i zapałała do siebie uczuciem. Niemniej jednak życie pisze własne scenariusze i teraz każdy z nich układa swoje życie u boku innej osoby. Mikołaj stworzył rodzinę z Sylwią Juszczak, natomiast Aneta od jakiegoś czasu zaczęła pokazywać swojego nowego partnera na Instagramie.

To właśnie tam ma stały kontakt ze swoimi fanami, a jej profil śledzi już ponad 250 tysięcy internautów. Tym razem zachwyciła ich nowym zdjęciem, na którym zaprezentowała się w krótkiej fryzurze. Zobaczcie, bo zmiana jest diametralna!

Aneta Zając zdecydowała się na diametralną metamorfozę?!

Aneta, dodając zdjęcie w krótkiej fryzurze, wywołała poruszenie na swoim profilu. Aktorka cofnęła się wstecz i zapewne wielu widzów pamięta ją w takim wydaniu.

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci nie tylko komplementują jej wygląd w takim wydaniu, ale jak widzimy, wielu z nich zauważyło, że w krótkich włosach jest bardzo podobna do Małgorzaty Kożuchowskiej:

“Myślałam, że to Kożuchowska 😮”

“Podobna jest Pani tutaj do M. Kożuchowskiej :-)”

“Jak młoda Kożuchowska 😉”

Nie da się ukryć, że na pierwszy rzut oka Aneta przypomina na zdjęciu Małgorzatę Kożuchowską. A może powinna wrócić do fryzury sprzed lat?

Zobaczcie również: Aneta Zając no make-up! Wygląda pięknie!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej