Połącz się z nami

Angelika Kramer: [wiek, Love Island, partner, Instagram]

Angelika z Love Island

Opisy gwiazd

Angelika Kramer: [wiek, Love Island, partner, Instagram]

Angelika Kramer to ostatnia przedstawiona przez produkcję uczestniczka nowego sezonu Love Island, która zamieszka w hiszpańskiej willi już pierwszego dnia. Co wiadomo o pięknej blondynce, która może skraść serca niejednego islandersa w programie?

Kim jest Angelika Kramer?

Kolejna uczestnika, która pojawi się w nowym sezonie Love Island, jest Angelika Kramer. Islanderka ma 22-latka i od 4. roku życia mieszka w Londynie, gdzie studiuje marketing i zarządzanie. Jak sama twierdzi, nie przejmuje się opinią innych i świetnie odnajduje się w każdym towarzystwie. Nowa wyspiarka jest osobą szczerą, która nie lubi, gdy ktoś mówi jej, co ma robić.

Nowa edycja Love Island

4 sezon Love Island. Wyspa miłości rusza 30 sierpnia o godz. 22.05. W programie poznamy singielki oraz singli, którzy przed kamerami szukać będą swojej drugiej połówki. Co jakiś czas w hiszpańskiej willi pojawiać będą się nowi uczestnicy, a osoby, które podczas „przeparowań” pozostaną bez partnerów, będą musiały pożegnać się z programem, szansą na miłości, a także wygranie nagrody głównej – 100 tys. złotych.

Związki Angliki Kramer

22-latka, przyznaje, że ma za sobą dwa poważne związki. Angelika od lat mieszka w Wielkiej Brytanii, zapewne dlatego żaden z jej dotychczasowych partnerów nie był Polakiem.

Nowa uczestniczka Love Island jest romantyczką szukającą mężczyzny, który nie będzie jej ograniczał. Angelika zdradziła, jaki jest typ jej idealnego faceta. Partner, który jest w stanie skraść jej serce, powinien być wysokim, opalonym i wytatuowanym blondynem.

AngeliKa Kramer
Angelika z Love Island

Instagram Angeliki z Love Island

Angelika prowadzi swój profil na Instagramie. Internauci uczestniczkę 4. edycji Love Island odnaleźć mogą pod adresem @andzelikakamer. Konto 22-latki śledzi niespełna 10 tys. followersów, ale z całą pewnością liczba ta wzrośnie, dzięki udziałowi w popularnym reality-show stacji Polsat.

źródło: Instagram Love Island/Instagram Angeliki z Love Island

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry