Połącz się z nami

Anglicy oskarżają Kamila Glika! Potężna afera po meczu Polska-Anglia. Jest komentarz Bońka…

Kamil Glik na meczu Polska-Anglia.

Z życia gwiazd

Anglicy oskarżają Kamila Glika! Potężna afera po meczu Polska-Anglia. Jest komentarz Bońka…

W przerwie meczu Polska-Anglia (1:1) doszło do awantury, która odbiła się szerokim echem w mediach. Jak się okazuje, przedstawiciele angielskiej drużyny po meczu złożyli skargę na Kamila Glika. Piłkarz będzie miał kłopoty?

Polska-Anglia

Polacy jeden z najtrudniejszych pojedynków podczas eliminacji do Mistrzostw Świata mają już za sobą. Nasza drużyna w doliczonym czasie gry strzeliła gola, dzięki któremu zremisowała z Anglikami. Jednak zanim gracze zeszli z boiska po pierwszej połowie, na murawie wywiązała się awantura. Najmocniej spośród wszystkich piłkarzy awanturowali się Kamil Glik i Kyle Walker.

Zobacz także: Lewandowski kończy karierę? Wiadomość zelektryzowała fanów!

View this post on Instagram

A post shared by Kamil Glik (@kamilglik25)

Atmosfera podczas spotkania była cały czas bardzo napięta. W przepychance brały udział dwie drużyny, gracze rezerwowi oraz członkowie sztabów szkoleniowych. Jak dowiedział się portal sportowefakty.pl, Glik podczas meczu był atakowany przez Walkera i odpłacił się jemu mówiąc kilka gorzkich słów.

„Wszystko zaczęło się od rzutu wolnego dla nas. Była tam walka o pozycję, przepychanka. Chciałem podać Walkerowi rękę, ale on jej nie przyjął. To była słowna przepychanka, nic więcej się nie wydarzyło”– powiedział Glik powyższemu portalowi.

Teraz Anglicy oskarżają Kamila Glika o rasizm i liczą, że całą sprawą zajmie się FIFA.

Burza wokół Kamila Glika

Jakub Kwiatkowski, który jest team menedżerem reprezentacji uważa, że całe zajście to kompletna bzdura:

„Anglicy w przerwie meczu skarżyli się sędziemu, że pod adresem jednego z ich zawodników użyto obraźliwe słowa na tle rasistowskim. To jednak kompletna bzdura „

W związku z tym, że Anglicy zgłosili sprawę sędziemu oraz delegatom trafi ona do Komisji Dyscyplinarnej. Decyzja ma zapaść już niebawem:

„Możemy stwierdzić jedynie, że incydent, który miał miejsce na boisku tuż przed przerwą, zgłoszono zespołowi sędziowskiemu i delegatom. Do FIFA należy teraz przyjrzenie się sprawie i ustalenie wszystkich faktów zaistniałego zdarzenia”– brzmi oświadczenie menedżera reprezentacji Anglii.

Awanturę skomentował również Zbigniew Boniek, który nazwał całą sytuację hipokryzją.

„Najpierw klękają a potem Walker z pogardą patrzy na @kamilglik25 i nie chce podać Kamilowi ręki….. hipokryzja totalna, od tego się zaczęło”

Źródło: Sportowefakty.pl / Instagram Kamila Glika

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry