Ania Adamczyk bez stanika! Zrobiło się naprawdę gorąco!

26 marca 2020
Przez: : W.M.

Jedna z uczestniczek pierwszego sezonu reality- show „Hotel Paradise” pokazała w sieci bardzo odważne zdjęcie! Ania Adamczyk bez stanika.

Zobaczcie najnowsze zdjęcie Ani z „Hotel Paradise”, które bardzo rozgrzało internautów!

Najnowsze reality-show stacji TVN7, które od miesiąca gości wieczorami na ekranach, z dnia na dzień przynosi widzom coraz więcej emocji. Wszystko za sprawą uczestników i tego, jak toczą się ich losy na indonezyjskiej wyspie Bali. Widzowie byli już świadkami rozwoju uczuć, namiętnych scen, zazdrości, a także wielu łez.

Jedną z najbardziej barwnych uczestniczek jest Ania Adamczyk, która dołączyła do uczestników dopiero nie dawno, ale należy przyznać, że zrobiła to z wielkim przytupem i zdążyła już sporo namieszać w relacjach między innymi mieszkańcami rajskiego hotelu. Atrakcyjna 22-latka przyznała, że zdecydowała się wziąć udział w programie, aby przeżyć niesamowitą przygodę, ale głodno twierdziła, że lubi manipulować ludźmi, co sprytnie wykorzystuje także w show.

View this post on Instagram

A post shared by Ania Adamczyk (@ania.adamczyk_)

Ania udowodniła już widzom, że nie boi się mówić tego, co myśli i jako jedna z nielicznych głośno wyraża swoje krytyczne uwagi względem innych uczestników!

Ania Adamczyk bez stanika

Uczestnictwo w programach rozrywkowych wiąże się z tym, że popularność osób, które zdecydowały się wystąpić przez kamerami, wzrasta z dnia na dzień. Przekonała się o tym także Ania Adamczyk, której profil na Instagramie obserwuje już ponad 26 tys. followersów.

Atrakcyjna blondynka chętnie pokazuje internautom zdjęcia, a ostatnio ich kolekcje powiększyła bardzo odważna fotka. Zobaczcie sami! Ania Adamczyk bez stanika!

Nowe zdjęcie bardzo rozgrzało internautów. Pod nowym postem Ani z „Hotelu Paradise” pojawiło się wiele komentarzy zachwyconych fanów.

„Odważnie”

„Jaka dżaga”

„Uff coś gorąco”

„Cudna ta chudzinaa!!”

„Wooooow petarda”

My oczywiście zgadzamy się ze zdaniem jej obserwatorów. Ania wygląda zjawiskowo!

Jak myślicie, jak potoczą się jej losy w reality-show „Hotel Paradise”? Trzeba przyznać, że 22-latka dodaje nieco pikanterii obecnym odcinkom, a widzowie bardzo polubili ją i jej cięty język w programie!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej