Połącz się z nami

Ania Adamczyk w stringach. 23-latka nie boi się sporo odsłonić!

adamczyk

Moda i uroda

Ania Adamczyk w stringach. 23-latka nie boi się sporo odsłonić!

Uczestniczka pierwszej edycji „Hotel Paradise” pokazała odważne zdjęcia, na których pochwaliła się zgrabną figurą i wyeksponowała pośladki. Ania Adamczyk w stringach.

Ania kolejny raz uwodniła, że lubi chwalić się swoim ciałem. Zobaczcie jej najnowsze fotki. Internauci nie ukrywali swojego zachwytu.

Już niebawem, gdyż 31 sierpnia stacja TVN7 wyemituje drugi sezon polskiej edycji „Hotel Paradise”. Widzowie z pewnością nie będą mogli narzekać na nudę, a nowi uczestnicy dostarczą fanom reality-show nowej dawki emocji.

Nie da się ukryć, że zakończony przed kilkoma miesiącami pierwszy sezon „Hotel Paradise” okazał się wielkim sukcesem stacji. Przebywający na indonezyjskiej wyspie uczestnicy przyciągnęli przed ekrany ogromną ilość zaciekawionych widzów, którzy śledzili, kto z nich pozostanie w grze, zdobędzie miłość i wygra program.

Jedna z uczestniczek pierwszej edycji „Hotelu Paradise” była między innymi Ania Adamczyk. 23-latka pojawiła się w programie, udowadniając, że ma silny charakter i nie boi się wyrażać własnego zdania. Od samego początku jej partnerem był Matt, z którym w parze odpadła krótko przed wielkim finałem.

Ania Adamczyk w stringach

Chociaż Ania nie odnalazła w programie miłości, oraz nie wygrała nagrody pieniężnej, zdobyła sporą popularność. Adamczyk bardzo aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych, na którym chętnie publikuje zdjęcia i nagrywa relacje. Dzięki Instagramowi uczestniczka pierwszej edycji „Hotel Paradise” jest w stałym kontakcie ze swoimi obserwatorami.

Tym razem Ania zdecydowała się zaprezentować internautom w bardzo wyciętym stroju kąpielowym. Zobaczcie sami. Ania Adamczyk w stringach.

Obserwatorzy gwiazdy reality-show nie przeszli obojętnie wokół zdjęć, na których Adamczyk wyeksponowała pośladki. Pod fotkami Ani pojawiło się wiele komentarzy zachwyconych internautów.

„Wow bosko wyglądasz”

„Ćwiczenia robią swoje”

Bomba figura piękna”

A jak Wam podobają się nowe zdjęcia Ani Adamczyk? Czekacie na więcej?

1 komentarz

1 komentarz

  1. Stani

    25 sierpnia 2020 w 08:24

    Aniu byłaś zawsze skromną,super dziewczyną w tym programie.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry