Ania „Gigi” Wojdas: [wiek, związki, True Love, Instagram]

22 kwietnia 2023
Przez: : M.J

Do uczestników w trakcie trwania programu True Love dołączyły dwie piękne blondynki. Jedną z nich jest Ania Wojdas, która woli, jak zawraca się do niej Gigi. Co wiemy na jej temat? Ile ma lat i dlaczego zgłosiła się do programu?

Ania „Gigi” Wojdas: wiek

Ania ma 24 lata i pochodzi z Warszawy. Zdecydowanie jest kobietą, która nie boi się wyzwań, a świadczy o tym jej CV. Gigi pracowała już jako sprzedawczyni, modelka i była nawet aktorką. Nie boi się zmian i sama powtarza, że to na scenie czuje się jak ryba w wodzie. W przyszłości chciałaby zostać DJ-ką.

Jest impulsywną osobą, której wszędzie jest pełno. Bywa i tak, że przez jej impulsywność zostaje inaczej oceniana przez ludzi. Ma w sobie jednak spore pokłady dystansu i nie przejmuje się zdaniem obcych jej osób.

Jest pełna energii i uwielbia być w centrum wydarzeń. Lepiej odnajduje się w męskim gronie i jak sama przyznała, jest gotowa stracić dla jakiegoś mężczyzny głowę.

Ania „Gigi Wojdas: związki

Gigi była w jednym poważnym związku, kiedy miała 19 lat. Jest temperamentną dziewczyną i jak podkreśliła, nikt nie potrafił do tej pory sprostać jej ognistemu temperamentowi.

Szuka mężczyzny zaradnego, który najlepiej jakby był wysokim blondynem, a na drugie imię nazywał się „odwaga”.

Ania „Gigi” Wojdas /fot. Instagram.

Ania „Gigi” Wojdas: True Love

Ania pojawiła się w programie już w trakcie jego emisji. Do kolumbijskiej willi zawitała wraz z Patrycją i szybko zyskała uznanie męskiej części ekipy. Czy udział w programie pozwoli jej znaleźć prawdziwą miłość i mężczyznę, który będzie potrafił ugasić jej ognisty temperament?

Program True Love emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00 na antenie TVN7.

ZOBACZ TAKŻE: „True Love”: Ile par może wygrać program? Wiemy, czy komuś udało się znaleźć miłość!

Ania „Gigi” Wojdas: Instagram

Gigi znajdziecie na Instagramie pod nazwą #aniawojdas oraz #gigi.truelovepl. Chętnie zamieszcza tam zdjęcia i relacje.

Źródło: TVN.pl / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej