Ania Głogowska przyłapana na namiętnym pocałunku! Wiemy kim jest ten mężczyzna i nie jest to Mikołaj Roznerski!

29 czerwca 2022
Przez: : M.S.

Od jakiegoś czasu media łączą tancerkę z aktorem Mikołajem Roznerskim, jednak do tej pory nikt nie potwierdził ani nie zaprzeczył domysłom. Teraz Ania Głogowska pokazała zdjęcie, na którym namiętnie całuje mężczyznę!

Kariera Ani Głogowskiej

Ania Głogowska w polskim show-biznesie pojawiła się dzięki pracy w Tańcu z gwiazdami, gdzie brała udział jako tancerka. Jej partnerami byli między innymi: Kacper Kuszewski, Łukasz Zagrobelny, Piotr Gąsowski, Piotr Szwedes.

ZOBACZ TAKŻE: Kto wygrał Taniec z gwiazdami?

Po przerwie związanej z macierzyństwem, Ania wróciła do Tańca z gwiazdami jednak jako prowadząca. Oprócz tego była także gospodynią programu Got to Dance, Tylko taniec. Ponadto tancerka próbuje swoich sił jako aktorka.

Ania Głogowska
Anna Głogowska, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Na planie programu Taniec z Gwiazdami, Głogowska poznała Piotra Gąsowskiego, z którym stworzyła związek, a owocem ich miłości jest córka Julia.

Niestety relacja Piotra i Ani nie przetrwała, jednak żyją oni w bardzo dobrych stosunkach. Od pewnego czasu mówi się, że tancerka spotyka się z Mikołajem Roznerskim, który pod koniec ubiegłego roku rozstał się ze swoją narzeczoną, Adrianą Kalską. Do tej pory jednak żadne z nich nie potwierdziło ani nie zaprzeczyło krążącym plotkom.

Media wciąż poszukują dowodów na to, że Anię i Mikołaja łączy coś więcej niż przyjaźń. Na początku czerwca jeden z serwisów plotkarskich doszukał się na Instagramie wspólnej fotografii dzieci Roznerskiego i Głogowskiej, co tylko podsyciło plotki na temat ich romansu.

Głogowska w namiętnym pocałunku

Teraz Ania zamieściła na swoim profilu zdjęcie, na którym namiętnie całuje pewnego mężczyznę. Co więcej tancerka oznaczyła owego przystojniaka i jest nim … aktor i muzyk Paweł Izdebski. Co więcej, zdjęcie pochodzi z planu teledysku promującego spektakl Sielska wpadka, w którym gra Ania wraz z Pawłem, Tomkiem Ciachorowskim oraz Michałem Rolnickim.

“Cała Dzina(@annaglogowska_official )….💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋🤷🏼‍♀️
Najpierw zajada się kiełbaską do spółki z psem Rachel a potem ( tymi samymi ustami !💋) całuję kochanka Roberta ( @pawelizdebskiofficial 😘) na oczach Jego ( prawdziwej żony Kai 📸) a potem na weselu tuli do „własnego” męża -Arka ( @tomek_ciachorowski / @michalrolnicki 💋💋)
RATUNKU!
Ps. Sodomia i gomoria normalnie w tym naszym spektaklu @sielska_wpadka 🫣
#kręcimy #teledysk #foto #żona #kochanka #my #tylko #udajemy #że #się #całujemy #pocałunek #dopudełkazeskarbami 📦”
– napisała pod opublikowanym zdjęciem

Namiętny pocałunku Ani i Pawła bardzo spodobał się jej obserwatorom. Wielu przyznało także, że Głogowska świetnie sprawdza się w roli Dziny w spektaklu Sielska wpadka.

Źródło: Instagram Anny Głogowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej