Uczestnicy “Hotelu Paradise” zaręczyli się na oczach widzów!

2 stycznia 2022
Przez: : M.J

Uczestnicy drugiej edycji randkowego reality-show zrobili kolejny krok w swojej relacji. Podczas śniadaniowego programu Dzień Dobry TVN Ivan Yevtushenko uklęknął przed swoją ukochaną Anną Matyasek i spełnił tym samym jej marzenie. Zobaczcie, jak wyglądały zaręczyny uczestników drugiej edycji Hotelu Paradise!

Hotel Paradise 2

Choć druga edycja Hotelu Paradise już dawno dobiegła końca, to nadal nie milkną echa na temat jej uczestników. Jedną z par, która miała ogromną szansę wygrać randkowe reality-show byli wówczas Anna i Ivan. Choć przez większość pobytu w rajskim hoteli byli razem, to nie udało się im dotrwać w parze do końca. Jako pierwszy program opuścił Ivan, a niedługo później również Ania musiała przełknąć gorycz porażki.

Zobacz także: Ivan i Ania będą rodzicami? Jest komentarz!

Uczestnicy Hotelu Paradise.
Ivan i Ania wzięli udział w 2. edycji Hotelu Paradise.

Choć ich historia w Hotelu Paradise nie zakończyła się happy endem i nie zdobyli oni głównej nagrody, to można śmiało powiedzieć, że zyskali dużo więcej. Ivan i Ania do tej pory są jedną z nielicznych par, której udało się zbudować związek po powrocie do Polski.

Tym razem para pojawiła się w programie Dzień Dobry TVN, aby opowiedzieć o swojej relacji, a co więcej na oczach widzów Ivan uklęknął przed swoją ukochaną.

Ivana i Ani z Hotelu Paradise zaręczyli się

Podczas rozmowy z gospodarzami programu w pewnym momencie Ivan poprosił swoją partnerkę o rękę. Jak również zdradził, było to marzenie jego ukochanej, aby ten moment był wyjątkowy. Ivan klęknął przed dziewczyną po tym, jak wyznał, że w Nowym Roku chce polepszyć swój związek i dlatego też zdecydował się na tak spektakularne zaręczyny.

“Aniu, bardzo mocno cię kocham, spędziliśmy ze sobą bardzo dużo czasu i postanowiłem, że chcę, moja droga, spędzić z tobą resztę swojego życia i mam pytanie: czy zostaniesz moją żoną?” -powiedział przed kamerami.

Niemal od razu na twarzy dziewczyny pojawiły się łzy szczęścia. Jak stwierdził również Filip Chajzer, to właśnie dla takich momentów warto robić telewizji na żywo, która potrafi zaskakiwać widza.

Nie pozostaje nam nic innego, jak pogratulować uczestnikom drugiej edycji Hotelu Paradise.

Źródło: Instagram / TVN

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej