Połącz się z nami

Ania i Robert Lewandowscy dodali emocjonalne wpisy po Euro 2020!

Ania i Robert Lewandowscy.

News

Ania i Robert Lewandowscy dodali emocjonalne wpisy po Euro 2020!

Euro 2020 zakończyło się dla nas po przegranym meczu ze Szwecją. Na stadionie w Sankt Petersburgu swojemu ukochanemu i całej drużynie kibicowała Ania Lewandowska, a po porażce dodała piękny wpis, który jest ochoczo komentowany przez internautów. Na profilu Lewego również pojawił się post, w którym podziękował kibicom. Zobaczcie, jak skomentowali mistrzostwa Lewandowscy.

Euro 2020

Zdecydowanie tegoroczne mistrzostwa Europy nie zaczęły się dla Polski pomyślnie. Już w meczu otwarcia nasza drużyna musiała przełknąć gorycz porażki, gdy Słowacja pokonała nas 1:2. Choć wydawało się, że lepiej nie będzie, to remis z Hiszpanią spowodował, że w polskich kibiców na nowo zawitała nadzieja, że jeszcze nie wszystko stracone. Ostatni mecz w fazie grupowej nasza drużyna musiała wygrać. Ostatecznie mecz Polska-Szwecja zakończył się wynikiem 2:3, co oznaczało, że Polska żegna się z mistrzostwami Europy.

Ania wspierała polską drużynę na Euro 2020.

Po raz kolejny Robert Lewandowski udowodnił, że nie bez powodu jest najlepszym piłkarzem na świecie i kapitanem polskiej drużyny. Lewy strzelając bramki na Euro 2020 dawał kibicom nadzieję, niemniej jednak jego starania nie wystarczyły, aby Polska wyszła z grupy. Lewy od zawsze może liczyć na wsparcie swoich najbliższych w tym Ani Lewandowskiej, która obecna była w Sankt Petersburgu. Po meczu na swoim Instagramie dodała wpis, a w nim skierowała słowa do Roberta.

Zobaczcie, jak zareagowali internauci.

Lewandowscy skomentowali Euro 2020

Po przegranym meczu ze Szwecją na Ani profilu pojawiło się zdjęcie, a pod nim skierowała słowa do Polskiej Reprezentacji oraz swojego męża:

„Dziękujemy Wam za niesamowite emocje. Daliście z siebie wszystko! Walczyliście do końca ❤️🇵🇱 Kochanie brawo dla Ciebie! Jestem bardzo, bardzo z Ciebie dumna ❤️”

Choć niejedna osoba mogła pomyśleć, że w komentarzach pod zdjęciem pojawią się negatywne wpisy, to nic bardziej mylnego. Lewy bez wątpienia ma wsparcie nie tylko u swojej żony, ale u wielu Polaków, bo jak czytamy:

„Kibicem się jest a nie bywa. Jestem dumna z naszej drużyny 🇵🇱🙌🏻💪🏼👏🏼”

„Zabrakło odrobinę szczęścia, ale dziękujemy za piękne emocje i zawsze z Nimi ✊❤️⚽🇵🇱do samego końca”

„Walczyli i za to brawa dla nich 🥰 a szczególnie dla Roberta 😍”

„😢 Smuteczek, ale cóż Robert Lewandowski sam meczu nie wygra, chociaż prawie mu się udało 😉”

Na profilu Roberta również pojawił się post, w którym podziękował wszystkim, którzy trzymali kciuki za polską drużynę:

„Wszyscy jesteśmy rozczarowani i zdajemy sobie sprawę, że ta historia mogła potoczyć się zupełnie inaczej. Walczyliśmy do końca. Dziękujemy za Wasze wsparcie, za wiarę w nasze możliwości – mamy zespół, który może w niedalekiej przyszłości przynieść nam wszystkim wiele radości. Dziękujemy ze jesteście”.

Zobacz również: Lewandowski ostro skomentował mecz ze Szwecją!

My również dziękujemy za emocje!

A jak Wasze wrażenia po Euro 2020?

Źródło: Instagram Ani Lewandowskiej / Roberta Lewandowskiego

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry