Ania Karwan: [wiek, mąż, piosenki, Taniec z gwiazdami]

17 stycznia 2020
Przez: : KS

Ania Karwan to obecnie jedna z najpopularniejszych wokalistek w Polsce. Jej utwory szybko stają się hitami, a ona sama może pochwalić się bardzo licznym gronem fanów. Piosenkarka wystąpiła także w jednej z edycji Tańca z gwiazdami! Sprawdźmy, co wiadomo na jej temat!

Ania Karwan: wiek

Wokalistka ma 35 lat, swoje urodziny obchodzi 6 grudnia. Jest także kompozytorką, autorką tekstów, a na swoim koncie ma również epizodyczne role aktorskie. Pochodzi z małej miejscowości Łaszczów, jednak już jako szesnastolatka wyjechała do Warszawy, gdzie dorabiała jako kelnerka.

Ania Karwan: piosenki

Zanim rozpoczęła karierę solową przez wiele lat występowała w chórkach u znanych wokalistów. Między innymi, współpracowała z Andrzejem Piasecznym, Natalią Kukulską oraz Ani Dąbrowskiej. W 2018 roku podpisała kontrakt z profesjonalna wytwórnią muzyczną. Dotychczas wydała jeden album studyjny, który zatytułowała swoim imieniem i nazwiskiem. Do jej największych hitów należą utwory: Głupcy, Czarny świt, Słucham Cię w radiu co tydzień oraz własna aranżacja piosenki Aleja Gwiazd. Zdobyła wiele wyróżnień i nagród.

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Post udostępniony przez (@aniakarwan)

Ania Karwan: mąż

Karwan wychowuje swoją córkę Oliwię, która na świat przyszła w 2013 roku.

Przez pewien okres czasu wokalistka związana była z Błażejem Szychowskim, byłym partnerem Dody. Jednakże ich drogi się rozeszły. Jej kolejny partner wystąpił razem z nią w teledysku do piosenki Głupcy. W jednym z wywiadów przyznała, że jest o niego bardzo zazdrosna. Niestety, ich relacja także nie przetrwała próby czasu.

Niedawno media spekulowały, że Ania Karwan spotyka się z byłym partnerem Blanki Lipińskiej – Maciejem Buzałą.

Zobacz także: Karwan i były chłopak Lipińskiej są parą?

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Ania Karwan: Taniec z gwiazdami

Karwan wystąpiła w 11. edycji Tańca z gwiazdami. Treningi były dla niej powrotem do przeszłości, ponieważ już kiedyś próbowała swoich sił w tańcu. Wokalistka tańczyła w programie w parze z Janem Klimentem i przez wielu widzów typowana na faworytkę, jednak ostatecznie odpadła na krótko przed samym finałem, zajmując piąte miejsce.

Karwan mogliśmy oglądać także w Szansie na sukces, The Voice of Poland – gdzie zajęła trzecie miejsce oraz Must Be The Music.

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Ania Karwan: Instagram

Wokalistka prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @aniakarwan. Jej aktywność w sieci obserwuje już ponad 100 tysięcy użytkowników. Zamieszcza tam dużo zdjęć z koncertów, ale także swojego prywatnego życia.

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

źródło: Instagram Anny Karwan

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej