Ania Leon: [wiek, kariera, mąż, Instagram]

19 kwietnia 2023
Przez: : M.J

Ania Leon szturmem weszłam na polski rynek muzyczny i w szybkim tempie zebrała grono fanów. Jej utwory zostały ciepło przyjęte, a na koncertach gromadzi się coraz większa liczba osób. Sprawdźmy, co więcej wiadomo na temat piosenkarki – kim jest i jak wygląda jej życie zawodowe i prywatne. Jeśli jesteście ciekawi tych informacji zachęcamy do przeczytania poniższego artykułu.

Ania Leon: wiek

Ania jest młodą osobą, ale niestety w sieci nie znajdziemy informacji na temat dokładnego wieku artystki. Jej pasją jest muzyka. Swoją przygodę z nią rozpoczęła w Los Angeles. Studiowała Vocal Performance na Musicians Institute College of Contemporary Music. Szkołę ukończyła z wyróżnieniem. Dwa lata temu weszła w skład grona artystów grupy Kayax. Jej inspiracją muzyczną są artyści tacy jak: Banks,
Billie Eilish, Lorde czy Sevdaliza.

Ania Leon
Piosenkarka grupy Kayax

Ania Leon: kariera

Młoda artystka jest debiutantka w Polsce prezentując muzykę POP, jednak w zmienionej, nieco innej wersji – bardziej mrocznej z elementami elektronicznego brzmienia. 24 czerwca 2022 roku Ania wydała swój pierwszy album Łezki. Do najpopularniejszych utworów artystki należą single Łezki, Tańcz oraz Chemistry i Przypadki. Ania występowała przed koncertami takich artystów jak Natalia Przybysz, Daria Zawiałow czy Monika Brodka. Na swoim koncie ma również występy na Męskim Graniu, Openerze i innych festiwalach muzycznych.

Ania Leon: mąż

Niestety nie wiadomo jak wygląda życie uczuciowe artystki .

Ania Leon: Instagram

Piosenkarkę znajdziecie w mediach społecznościowych, m.in. na portalu Instagram pod nazwą @anialeonmusic. Profil młodej i uzdolnionej artystki zgromadził do tej pory 3 tysiące obserwujących.

Źródło: Instagram Anny Leon

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej