Ania Lewandowska w naturalnym makijażu. Zdradzamy, jak uzyskać taki efekt

9 lutego 2021
Przez: : W.M.

Trenerka pokazała, jak wyglądała podczas ostatniej sesji zdjęciowej. Ania Lewandowska w naturalnym makijażu. Jesteście ciekawi, jakimi kosmetykami uzyskać taki efekt?

W ostatnich miesiącach odrodzenie przeżywają kosmetyki, które gwarantują efekt rozświetlenia na twarzy.

Anna Lewandowska to prawdziwa kobieta sukcesu. Polska sportsmenka ma na koncie wiele zawodowych osiągnięć, jest między innymi wielokrotną medalistką mistrzostw świata, Europy i Polski w karate. Chociaż kilka lat temu „Lewa” zakończyła uprawiać zawodowo karate, nie porzuciła sportu.

Prywatnie żona Roberta Lewandowskiego od lat uznawana jest za jedną z najbardziej cenionych trenerek w Polsce. Pierwsze kroki w dzieleniu się swoją wiedzą i doświadczeniem, jak zdrowo się odżywiać i prowadzić aktywny tryb życia, stawiała na swoim blogu Healthy Plan by Ann, który w krótkim czasie stał się jednym z najchętniej odwiedzanym blogów lifestylowych w kraju.

Ania Lewandowska w naturalnym makijażu

Pod koniec 2019 roku Ania do listy swoich osiągnięć dołączyła kolejny sukces i wprowadziła na rynek markę kosmetyków Phlov. Seria wegańskich kosmetyków, pochodzenia naturalnego szybko stała się prawniczym hitem. „Lewa” sukcesywnie powiększa markę Phlov o kolejne nowości. W ostatnim czasie kolekcja ta powiększyła się o serie rozświetlających kosmetyków, które świetnie sprawdzą się zarówno w makijażu wieczornym, jak i dziennym.

Efekt, który uzyskać można, korzystając z kosmetyków z serii Glov, pochwaliła się sama Ania, prezentując się na Instagramie się w bardzo naturalnym makijażu.

„Photo shoot day! ✨📸

Make-up was created with Phlov cosmetics from the Glow line.” – podpisała zdjęcie Ania

Pod zdjęciem „Lewej” w pięknym i rozświetlonym makijażu pojawiło się wiele komentarzy, a internautki po raz kolejny nie mogły nachwalić się kosmetyków marki Phlov.

„Seria phlov diamond- krem i mgiełka, są cudne ❤️ ps. Aniu, śliczna wyszłaś”

„Powiem krótko- efekt wow”

„Wow Ann! Wyglądasz zniewalająco!! Ile niesamowitej energii i siły kryje się w tej pięknej kobiecie!!”

A jak Wam podoba się efekt rozświetlenia makijażu nowymi kosmetykami marki Phlov?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej