Połącz się z nami

Anna Mucha w koronkowym gorsecie! Ujęcie z nutą pikanterii!

Moda i uroda

Anna Mucha w koronkowym gorsecie! Ujęcie z nutą pikanterii!

Na profilu 40-latki od czasu do czasu można znaleźć odważne ujęcia, na których eksponuje swoje kobiece walory. Do sporej kolekcji można dołączyć kolejne, na którym aktorka pozuje w koronkowym gorsecie. Sami spójrzcie! Anna Mucha w koronkowym gorsecie!

View this post on Instagram

A post shared by Anna Mucha (@taannamucha)

Ania Mucha to polska aktorka, która swoją aktywność zawodową rozpoczęła już w 1990 roku. Na dużym ekranie zadebiutowała w wieku dziewięciu lat. Wcieliła się wówczas w rolę Sabinki w filmie Andrzeja Wajdy – „Korczak”. Dziś na swoim koncie ma wiele ról zarówno w serialach, jak i filmach na wielkim ekranie. Swojego głosu użyczała również w produkcjach z dubbingiem.

Prywatnie związana z Jakubem Wonsem. Wielu fanów Ani i tak wciąż pamięta jej głośny związek z Kubą Wojewódzkim. W ostatnim czasie byli kochankowie podsycali plotki o swoim rzekomym romansie, publikując na swoich profilach dwuznaczne fotografie.

Ania jest bardzo aktywna w sieci. Jej profil na Instagramie obserwuje obecnie 835 tysięcy ludzi, a liczba ta wciąż się powiększa. Na Instagramie aktorki znajdziecie przeróżne zdjęcia. Mucha dzieli się zarówno życiem prywatnym, jak i zawodowym. Publikuje zdjęcia z dalekich wyjazdów, ale również podejmuje ważnie, społecznie tematy.

View this post on Instagram

A post shared by Anna Mucha (@taannamucha)

Od czasu do czasu Ania lubi podgrzać atmosferę na swoim Instagramie publikując odważne zdjęcie. Aktorkę widzieliśmy już w odważnych stylizacjach, seksownej bieliźnie, a nawet i bez niej. Ostatnio wyeksponowała swój biust w uwodzicielskiej stylizacji – zobaczcie TUTAJ!

Anna Mucha w koronkowym gorsecie!

Niedawno Ania pochwaliła się kolejną, odważną fotką. Pozuje na niej w koronkowym gorsecie, który eksponuje jej biust. Choć na zdjęciu Ania odsłoniła wiele, trzeba przyznać, że zdjęcie wykonane jest z wielką klasą.

Zmysłowa bielizna Ani pochodzi z oferty firmy „Obsessive” i występuje w dwóch kolorach – czerni i intensywnej czerwieni. Jego cena to 41.99 euro, co daje około 187 złotych.

Seksowne ujęcie Ani bardzo spodobało się jej fanom. W komentarzach posypały się liczne komplementy:

„Jest Pani jedną z najseksowniejszych kobiet jakie znam ! 🌺”

„Jak zwykle pięknie 👍🏻🔥🙂”

„Nie można oderwać oczu !!! 😍”

„❤️🔥 Wyglądasz jak milion🤑”

A Wam, jak podoba się widok Anni Muchy w zmysłowym gorsecie?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry