Połącz się z nami

Ania podsumowała związek Ilony i Adriana!! Co sądzi na ich temat?

Z życia gwiazd

Ania podsumowała związek Ilony i Adriana!! Co sądzi na ich temat?

Ania i Ilona były uczestniczkami ostatniej edycji programu Rolnik Szuka Żony. O ile w programie walczyły o względy innych panów, to dzięki tej produkcji nie dość, że znalazły miłość, to również zaprzyjaźniły się ze sobą. Teraz Ania podsumowała związek Ilony i Adriana pod jednym ze zdjęć! Zobaczcie, co sądzi na ich temat!

Ania była uczestniczką programu, która zdobyła serce Jakuba. Już od samego początku wpadła w oko rolnikowi, który bardzo szybko odesłał drugą z kandydatek do domu. Następnie całą swoją uwagę skupił na niej. Jak również wiemy, po zakończonym programie Ania i Jakub nadal tworzą zgrany duet, a już nawet snują planu, aby wspólnie zamieszkać. Więcej na ich temat przeczytacie TUTAJ!

Swój udział w programie na pewno na długo zapamięta również Ilona, która również znalazła w nim miłość. To właśnie tam poznała Adriana, a o jego względy musiała walczyć bardzo długo. Przypomnijmy, że chłopak do samego końca pozostawił w swoim gospodarstwie trzy panie. Koniec końców wybrał Iloną, z którą teraz stworzył udany związek. Ich wspólne fotki możemy teraz oglądać na profilu Ilony w mediach społecznościowych.

Ania podsumowała związek Ilony i Adriana!!

Ilona wraz z Adrianem zostali nominowani w plebiscycie Party na najlepszą telewizyjną parę 2019 roku. Z tej okazji dziewczyna udostępniła zdjęcie ze swoim ukochanym. Nie da się ukryć, że pierwsze co rzuca się w oczy to stylizacje Ilony i Adriana, które są do siebie bardzo podobne.

Na to również zwróciła uwagę Ania, która w komentarzu pod zdjęciem tak podsumowała ich związek:

„Jak zwykle idealnie dopasowani ze wszystkim 💋”

Nie tylko Ania pokusiła się o komentarz, ale również internauci, którzy z chęcią śledzą dalsze losy tej dwójki:

„Kibicowałam Wam do końca programu 🔥🔥brawo dla Was😍”

„Super look moi drodzy Przyjaciele ❤️”

„Pasujecie do siebie trzymam za Was 👍”

Musimy przyznać, że po raz kolejny jesteśmy świadkami tego, że program Rolnik Szuka Żony, pomaga znaleźć miłość, jak i przyjaźń. Teraz do grona par, które powstały w programie, dołączają dwie kolejne i wszystko wskazuje na to, że przed nimi długa wspólna przyszłość!

Kibicowaliście Adrianowi i Ilonie oraz Ani i Kubie?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry