Połącz się z nami

Ania Starmach zdradziła płeć drugiego dziecka! Chłopak czy dziewczynka?

Ania Starmach na zdjęciu z mężem i córką Jagną.

Z życia gwiazd

Ania Starmach zdradziła płeć drugiego dziecka! Chłopak czy dziewczynka?

Ania Starmach w jednym z wywiadów zdradziła jakiej płci będzie jej drugie dziecko. Jurorka z programu MasterChef nie tylko opowiedziała o swoim stanie błogosławionym, ale również zdradziła, że wraz z mężem bardzo chcieli by Jagna miała już młodsze rodzeństwo! Zobaczcie!

Co wiadomo na temat Ani Starmach?

Ania Starmach jest znaną i bardzo lubianą specjalistką w dziedzinie gotowania. Mogliśmy widzieć ją w takich znanych produkcjach jak: MasterChef, czy MasterChef Junior. To właśnie dzięki tym popularnym programom kulinarnym stała się rozpoznawalna i na stałe zawitała w świecie polskiego show-biznesu.

Nie da się ukryć, że coraz więcej osób interesuje się życiem prywatnym jurorki kulinarnych show, a tym bardziej, teraz kiedy oczekuje narodzin swojego drugiego dziecka.

Ania Starmach życie prywatne

Trzy lata temu Ania stanęła na ślubnym kobiercu z Piotrem Kuską. Niedługo po zaślubinach na świat przyszła pierwsza pociecha pary-córka Jagna (listopad 2018 rok). W grudniu 2020 roku zaraz przed świętami Bożego Narodzenia Starmach na swoim profilu w mediach społecznościowych ogłosiła, że już niebawem po raz drugi zostanie mamą!

View this post on Instagram

A post shared by Ania Starmach (@ania_starmach)

Teraz w jednym z wywiadów zdradziła płeć drugiego dziecka. Jagna doczeka się siostry czy braciszka? Zobaczcie!

Jurorka programu MasterChef zdradziła płeć drugiego dziecka

W wywiadzie dla magazynu Viva Ania zdradziła, że wiadomość na temat drugiej ciąży wzruszyła ją do łez. Wraz z mężem bardzo chcieli rodzeństwa dla swojej córeczki:

„Rozpłakałam się, kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży, bo bardzo chcieliśmy, żeby Jagienka miała rodzeństwo. Ja mam dwie siostry, Piotr ma siostrę, zawsze chcieliśmy mieć dużą rodzinę”-mówiła Ania w Vivie.

Mąż Ani przez cały czas myślał, że Jagna doczeka się siostrzyczki, jednak spełniło się jego marzenie i już niebawem wraz z Anią przywitają na świecie chłopczyka:

„Synek. Jest pani pierwszą osobą spoza rodziny, której to zdradzam. I mówię to z uśmiechem. Ale tak samo cieszyłabym się, gdyby była druga córka. Nie miałam żadnych preferencji ani przy pierwszym dziecku, ani teraz. […] Dopóki nie znaliśmy płci dziecka, opowiadał, że to będzie córka, snuł wizje, jak będą dogadywać się z Jagną. Ale spełniło się jego marzenie”– powiedziała Ania dziennikarce magazynu Viva.

Serdecznie gratulujemy Ani i życzymy dużo zdrowia dla całej rodziny!

Źródło: Instagram Ani Starmach

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry