Ania Wendzikowska tańczy na rurze – opublikowała zdjęcie z treningu!

19 września 2020
Przez: : MC

Ania Wendzikowska tańczy na rurze! Dziennikarka opublikowała na swoim Instagramie zaskakujące zdjęcie z treningu! Trzeba przyznać, że forma Anny robi wrażenie. Zobaczcie sami!

Anna Wendzikowska to znana dziennikarka i prezenterka telewizyjna, którą od lat możemy oglądać w stacji TVN. Występuje m.in. w „Dzień Dobry TVN”, gdzie przeprowadza wywiady i tworzy reportaże ze znanymi gwiazdami kina. Co ciekawe, Ania rozmawiała z takimi światowymi gwiazdami jak Joaquinem Phoenix, Brad Pitt czy Mila Kunis. Swoją karierę rozpoczęła odgrywając role w serialach: „Lokatorzy” i „M jak miłość”. Ponadto, Ania wystąpiła także w 13. edycji „Tańca z gwiazdami”.

Ania jest również szczęśliwą mamą dwóch, uroczych córeczek. Ojcem Kornelii jest Patryk Ignaczak, natomiast młodsza dziewczynka – Antonina jest ze związku z Janem Bazylem.

Zobacz także: Wendzikowska i Sienkiewicz w takich samych PLECAKACH! Kupimy go za niecałe 100 złotych.

Ania Wendzikowska tańczy na rurze!

Ania jest niezwykle aktywna w social mediach, szczególnie na Instagramie, gdzie regularnie publikuje zdjęcia i relacje. Na jej profilu znajdziemy przepiękne zdjęcia z podróży, rodzinne fotografie i inspirujące stylizacje. Profil dziennikarki cieszy się dużą popularnością i obserwuje go ponad 450 tys. osób.

Tym razem Wendzikowska opublikowała zdjęcie, które zszokowało wielu internautów! Okazuje się, że dziennikarka postanowiła rozpocząć naukę pole dance. To zajęcia łączące elementy tańca i akrobatyki, przy wykorzystaniu pionowego drążka. Co ciekawe, Ania nie jest pierwszą gwiazdą, która tańczy na rurze. Pole dance ćwiczyła także Klaudia Halejcio, Tamara Gonzalez Pera jak i Kamila Szczawińska. Ania w swoim poście poinformowała, że znudziła się jej siłownia i potrzebowała nowej “zajawki”.

“zbierałam się już od jakiegoś czasu do tego #poledance bo słyszałam, że to super ćwiczenie na ciało, a jak patrzyłam na różne zdjęcia z zajęć to byłam pewna, że nie będzie nudy 😂” – czytamy w opisie zdjęcia.

Trzeba przyznać, ze wysportowane ciało dziennikarki przykuwa uwagę. Pod zdjęciem Ani pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci zachwycają się jej nowym zajęciem i efektownym zdjęciem.

“Super! Jedna z moich ulubionych pozycji na początku:) Udanej zabawy i mało siniaków!”

“podziwiam jaka Pani wysportowana aż zazdrość bierze za samodyscypline.😍😍”

“wow😍” – czytamy pod zdjęciem.

Nie możemy doczekać się kolejnych zdjęć z treningów Ani!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej