Ania Wyszkoni prowadzącą programu! O czym będzie nowe show Polsatu?

25 stycznia 2021
Przez: : MC

Ania Wyszkoni będzie prowadzącą nowego programu w Polsacie! O czym będzie “Design Dream. Pojedynek na wnętrza”? Poznajcie szczegóły!

Ania Wyszkoni to jedna z najpopularniejszych piosenkarek w naszym kraju. Utalentowana artystka jest również kompozytorką i autorką tekstów. Do 2010 roku występowała razem z zespołem Łzy, natomiast później zdecydowała się na karierą solową.

https://www.instagram.com/p/CCHEqRjq13-/

Zobacz także: Ania Wyszkoni pokazała się w nowym wydaniu – jej fryzura zachwyca!

Ania Wyszkoni prowadzącą nowego programu!

Jesienią ubiegłego roku odbył się casting do nowego show na Polsacie o nazwie “Design Dream. Pojedynek na wnętrza”. Wezmą w nim udział projektanci wnętrz, którzy zmierzą się ze sobą w pojedynku na urządzanie mieszkań. Jeszcze do niedawna nie wiadomo było kim jest prowadząca, a na oficjalnym Instagramie Polsatu pojawiło się zdjęcie z obróconą kobietą. Okazuje się, że jest nią Ania Wyszkoni!

Co więcej, Paulina Sykut-Jeżyna podczas finału Miss Polski 2020 zapowiedziała, że wkrótce zobaczymy Anię w zupełnie nowej roli.

W programie weźmie udział sześciu uczestników, którzy w każdym odcinku będą musieli zaaranżować wnętrze pod wymagania właścicieli mieszkań. Oceniana będą nie tylko funkcjonalność pomieszczeń, ale również kreatywność, styl i wpasowanie się w gust właścicieli. Co ciekawe, aranżacje wykonywane będą w specjalnych boksach, odzwierciedlających prawdziwe mieszkania. Prace oceniać będzie również jury, które wyeliminuje najsłabszego uczestnika programu. Zwycięzcę wybiorą jednak właściciele mieszkań, u których projekt aranżacji rzeczywiście zostanie zrealizowany. Uczestnicy zawalczą także o nagrodę pieniężną.

Ania Wyszkoni została prowadzącą nowego programu! O udziale w nowym show powiedziała:

“Cieszę się, że Polsat powierzył tę rolę właśnie mnie. Prowadzenie programu to dla mnie zupełnie nowe doświadczenie, a ja bardzo lubię wyzwania! Myślę, że jeszcze niewiele osób o tym wie, ale projektowanie wnętrz to moja wielka pasja. Od września kształcę się w tym kierunku. Tematyka programu jest mi więc bardzo bliska”

Co myślicie o programie “Design Dream. Pojedynek na wnętrza”? Planujecie oglądać najnowsze show Polsatu?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz