Połącz się z nami

Ania Wyszkoni zrobiła coś WSPANIAŁEGO! Oddała HOŁD Korze!

News

Ania Wyszkoni zrobiła coś WSPANIAŁEGO! Oddała HOŁD Korze!

Podczas tegorocznego festiwalu w Opolu Ania Wyszkoni po raz kolejny, w piękny sposób pożegnała się z Korą na oczach wszystkich! Zobaczcie w jaki sposób!

Śmierć Kory wstrząsnęła polskim rynkiem muzycznym. Gwiazda ciężko chorowała, miała nowotwór i to właśnie on był przyczyną śmierci artystki. Po ciężkich pięciu latach gwiazda niestety przegrała walkę.

Anna Wyszkoni to bez wątpienia jedna z największych fanek Olgi Sipowicz. Po śmierci swojej idolki dodała wzruszający wpis na swoim profilu na Instagramie:

„Wczoraj kupiłam sobie tę płytę wznowioną właśnie na winylu. Potem, leciała w moim domu przez cały wieczór, na zmianę z „Różą”. Zasnęłam z Korą i Maanamem, kiedy się obudziłam… nieprawdopodobne? A jednak. Odeszła moja największa artystyczna inspiracja, ale inspiracją pozostanie już na zawsze. Spotkało mnie niezwykłe szczęście i zaszczyt, że ostatni wspólny utwór Kory i Marka Jackowskiego dostałam od Nich w prezencie i jest jednym z najważniejszych w moim repertuarze. Od dziś można mieć nadzieję, że stworzą jeszcze razem niejedno piękne dzieło. Najwybitniejszy twórczy duet w historii polskiej muzyki.
Żegnaj, Królowo… ??
#kora #korajackowska #maanam #rip”

To piękny gest ze strony gwiazdy, być może śmierć jej idolki była dla niej aż tak trudna, ponieważ Ania sama zmagała się z nowotworem! Jednak w przeciwieństwie do Kory walkę wygrała!

Na tegorocznym festiwalu w Opolu Anna zrobiła kolejny piękny gest w kierunku zmarłej gwiazdy!
Podczas koncertu „Od Opola do Opola” skupiano się na najważniejszych wydarzeniach, które miały miejsce na polskim rynku muzycznym w ciągu ostatnich dwóch lat.


Jednym z najbardziej wzruszającym był występ Anny Wyszkoni!
Wokalistka zaśpiewała najbardziej popularne piosenki Maanamu. Podczas utworu „To tylko tango” gwiazda uniosła dłoń w kierunku nieba, co miało symbolizować hołd dla swojej idolki!

Artystka utwór ten postanowiła włączyć do swojego repertuaru już rok temu, poniżej możecie zobaczyć nagranie jednego z koncertów!

Ania pokazała klasę! Czy podobał się Wam występ gwiazdy?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry