Ania z „Hotel Paradise” nieźle namiesza? Internauci nie szczędzą jej mocnych słów!

18 marca 2020
Przez: : W.M.

Nowa uczestniczka kontrowersyjnego reality-show pojawiła się w programie i już zdążyła sporo namieszać. Będzie czarnym koniem tej edycji? Ania z „Hotel Paradise” nieźle namiesza?

Widzom nie spodobało się zachowanie Ani, która pojawiła się niedawno w programie. Co myślą o nowej uczestniczce?

Ania Adamczyk, bo tak nazywa się nowa uczestniczka reality-show „Hotel Paradise”, pojawiła się w programie z wielkim przytupem. Po ostatnim rajskim rozdaniu z programem mieli pożegnać się Łukasz „Długi” oraz Matt. Atrakcyjna blondynka musiała zdecydować, który z nich wróci do programu i będzie jej partnerem w show. Ania szybko podjęła decyzja, tłumacząc, że zwykle intuicja jej nie myli i wybrała Matta.

Ania z „Hotel Paradise” pojawiając się w programie, liczyła na przeżycie niesamowitej przygody w życiu, a czy znajdzie miłość przed kamerami? Okaże się niebawem. Ania zaznaczyła, że lubi manipulować innymi, wykorzystując do tego swój urok i tę umiejętność z pewnością wykorzysta także w programie. 22-latka jest najmłodszą uczestniczką „Hotelu Paradise”, ale już dała się poznać jako bardzo energiczna i pewna siebie kobieta.

Ania z „Hotel Paradise” nieźle namiesza?

Nowa uczestniczka „Hotelu Paradise” niedługo po pojawieniu się w programie dostała zadanie od prowadzącej Klaudii El Dursi. Miała zdecydować jak przeparować na 24 godziny wszystkie pary w programie. Ania, podejmując decyzję o rozdzieleniu dotychczasowych partnerów, kierowała się przemyślaną strategią. Dlatego między innymi połączyła w parę Violę i Adama, tym samym stworzyła okazję do rozmowy pomiędzy nimi. Po wspólnym obiedzie Adama i Violi mężczyzna zdecydował się zakończyć namiętną relację z zakochaną w nim Martyną.

Niestety taktyka i konspiracje z Mattem Ani z „Hotelu Paradise” nie spodobały się widzom, którzy nie szczędzili mocnym słów pod jej adresem.

„Myśli ze nie wiadomo jak namiesza a wszyscy maja na nią i na jej gadanie wywalone”

„Nie przypadła mi do gustu. Ale czas pokaże nie ma co oceniać pochopnie”

Myślicie, że Ania zdoła namieszać jeszcze bardziej w „Hotelu Paradise”?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej