Połącz się z nami

Ania z „Hotelu Paradise” w błękitnym dresie! Teraz kupicie go taniej!

Ania Adamaczyk

Moda i uroda

Ania z „Hotelu Paradise” w błękitnym dresie! Teraz kupicie go taniej!

Ania Adamczyk to jedna z uczestniczek „Hotelu Paradise”, która na swoim Instagramie lubi zamieszczać zdjęcia, na których pozuje w swoich najnowszych stylizacjach. Zobaczcie kolejną z nich! Ten komplet przyda się każdej z Was! Ania z „Hotelu Paradise” w błękitnym dresie!

Ania Adamczyk wzięła udział pierwszej edycji popularnego i bardzo lubianego programu „Hotel Paradise”. Do programu weszła w późniejszym jego etapie, jednak na każdej puszcze pandory pokazywała „pazurki” i jasno wyrażała swoje zdanie. W programie związała się z Mattem. Choć wszyscy podejrzewali, że łączy ich coś więcej (Ania i Matt dążyli do tego), był to jednak tylko zawarty sojusz między nimi. Na dłuższą metę było to męczące dla Ani, która przed kamerami otwarcie mówiła, że nie lubi okłamywać i oszukiwać bliskich jej osób.

Ania przez widzów została odebrana jako uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do życia kobieta. Pomimo swojej postury niejednokrotnie udowadniała, że jest prawdziwym „wulkanem energii”.

Ania, od kiedy tylko wróciła z rajskiego Bali, jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Pomimo końca pierwszej edycji programu jej popularność nie gaśnie, a rzec można śmiało, przybiera na sile. Profil na Instagramie Ani śledzi już 155 tysięcy ludzi. Ania oprócz zwykłej codzienności chętnie udostępnia swoje nowe stylizacje. Już w programie udowadniała, że zna się na modzie i wie, jak łączyć ubrania, by świetnie się prezentować, nie wydając na to fortuny.

Ania z „Hotelu Paradise” w błękitnym dresie!

Najnowsza propozycja Ani to elegancki dres firmy „Limonka”. Komplet dresowy składa się z bluzy z kieszonkami na dole zakończony ściągaczem oraz spodni w wersji bojówek również na dole zakończonych ściągaczem. Spodnie posiadają kieszenie oraz w pasie ściągacz, przez co możliwa jest ich regulacja. W skład materiału wchodzi 97 % poliester i 3 % elastan. Dres, który wybrała Ania ma piękny, błękitny kolor co świetnie współgra z jej blond włosami. Regularna cena dresu to 199 złotych, natomiast teraz kupicie go taniej, bowiem kosztuje on 149 złotych!

Jak podoba się Wam najnowsza stylizacja Ani Adamczyk?

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry