Połącz się z nami

Ania z „Rolnik szuka żony” poprawiła urodę. Jaki efekt?

Ania "Rolnik szuka żony"

Moda i uroda

Ania z „Rolnik szuka żony” poprawiła urodę. Jaki efekt?

Anna Stelmaszczyk podzieliła się ze swoim obserwatorami lekko odmienionym wyglądem. Ania z „Rolnik szuka żony” zdecydowała się na makijaż permanentny ust.

Zobaczcie, jak wygląda Ania z wyraźnie zmienionym kolorem ust. Efekt jest naprawdę imponujący!

Anna Stelmaszczyk była jedną z uczestniczek ostatniej, szóstej edycji programu „Rolnik szuka żony”. Kobieta, która jest już mamą kilkuletniego syna, dotychczas nie miała dużo szczęścia w miłości. Ania liczyła, że przed kamerami uda jej się odnaleźć swoją drugą połówkę.

Wszystko wskazywało na to, że Ania w programie „Rolnik szuka żony” znalazła prawdziwe uczucie. Kobieta nigdy nie ukrywała, że ma syna i partner musiał zrozumieć, że to dziecko jest dla niej w życiu największym priorytetem. Rolnik Jakub od początku zauroczył się atrakcyjną brunetką. Chociaż Ania z początku trzymała między nimi zauważalny dystans, w końcu otworzyła się na nowe uczucie. Już po emisji programu „Rolnik szuka żony” wielu uczestników pojawiło się na nagraniach odcinków specjalnych. Ania i Jakub także byli obecni i zapewniali wówczas, iż wszytko w ich związku układa się dobrze.

Niestety po pewnym czasie zarówno Ania, jak i rolnik przekazali smutną informację o końcu ich relacji. Więcej o tym przeczytasz tutaj.

Ania z „Rolnik szuka żony” poprawiła urodę

Obecność Ani w programie „Rolnik szuka żony” sprawiła, iż stała się osobą rozpoznawalną. Widzowie, którzy interesowali się losem uczestników po programie, zaczęli obserwować Stelmaszczyk na jej Instagramie. W tym momencie Ania ma już prawie 80 tys. followersów, z którymi bardzo chętnie dzieli się nowymi zdjęciami.

Tym razem była uczestniczka dwójkowego programu postanowiła pochwalić się swoim obserwatorom lekko odmienionym wyglądem. Ania wybrała się na makijaż permanentny ust i efektami pochwaliła się na swoim Instagramie.

Ania z "Rolnik szuka żony"
https://www.instagram.com/asjszjn/

Stelmaszczyk zestawiła ze sobą dwa zdjęcia, przed i po wykonaniu makijażu ust. Zmiana jest zauważalna, gdyż widać wyraźnie zarysowany kształt ust, który dodatkowo podkreślił urodę Ani.

A jak Wam podoba się efekt makijażu permanentnego u Ani z „Rolnik szuka żony”?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry