Połącz się z nami

Ania z Rolnik szuka żony: [wiek, syn, Jakub, Instagram]

Opisy gwiazd

Ania z Rolnik szuka żony: [wiek, syn, Jakub, Instagram]

Ania z Rolnik szuka żony to uczestniczka, która jako nieliczna, bardzo szybko przypadła do gustu dużej części telewidzów. Do programu zgłosiła się, aby zrobić krok ku szczęściu i znaleźć miłość. Wszystko wskazuje na to, że naprawdę jej się udało. Co wiadomo ja jej temat?

Ania z Rolnik szuka żony: wiek

Anna pochodzi, tak jak jej partner Jakub z Wielkopolski. Ma 34 lata. Na co dzień pracuje w branży finansowej oraz zajmuje się wychowaniem syna. Natomiast wolne chwile spędza na ćwiczeniach na siłowni lub jeżdżąc na rowerze. Jest kobietą, która wie czego chce, ale lubi być zaskakiwana.

Ania z Rolnik szuka żony

Zgłaszając się do programu liczyła, że znajdzie mężczyznę, z którym stworzy dojrzały związek. Oprócz tego, chciała by był na tyle odpowiedzialny, że razem będą mogli stworzyć kochającą rodzinę dla jej syna. Z Jakubem niemalże od razu wpadli sobie w oko. Spędzili długi czas na rozmowach i wspólnej zabawie. Było widać, że w swoim towarzystwie czuli się naprawdę dobrze.

Ania i Jakub: Rolnik szuka żony

Jakub szybko dał jej odczuć, że jest jego faworytką wśród kandydatek, z którymi miał okazje się poznać. Mimo, że program dobiegł już końca, oni kontynuują swoją znajomość i wszystko wskazuje na to, że tworzą szczęśliwą parę. Chociaż w sieci nie brakowało plotek o ich rozstaniu, okazały się one zupełnie bezpodstawne.

Ania z Rolnik szuka żony: syn

Kobieta była samotną matką, która wychowywała syna. Po wspólnych zdjęciach na portalach społecznościowych, można wnioskować, że nowy partner Anny znalazł wspólny język z kilkuletnim Jasiem. Jakub wyznał w jednym z wywiadów, że czasem nawet odbiera go ze szkoły. Razem w trójkę spędzają wolny czas i cieszą się sobą nawzajem.

Ania z Rolnik szuka żony: Instagram

Anna prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @asjszjn. Jej aktywność obserwuje aż 56 tysięcy użytkowników. Możemy znaleźć tam zdjęcia z jej synem, ale także mężczyzną, którego poznała dzięki udziałowi w programie.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry