Połącz się z nami

Anita i Adrian ze „Ślub od pierwszego wejrzenia” na randce! To ich pierwszy raz od narodzin syna!

News

Anita i Adrian ze „Ślub od pierwszego wejrzenia” na randce! To ich pierwszy raz od narodzin syna!

Szczęśliwe małżeństwo postanowiło wybrać się na randkę pierwszy raz od narodzin swojego dziecka. Gdzie mąż zabrał swoją żonę? Postawili na tradycyjną randkę czy może zdecydowali się na coś zupełnie innego? Zobaczcie!

Anita i Adrian to jedna z trzech par, która doczekała się HAPPY END’U po programie „Ślub od pierwszego wejrzenia”.
Program połączył nieznanych sobie ludzi, pozwolił im na stworzenie rodziny (para doczekała się synka) oraz otworzył drzwi do show – biznesu.
Choć profil Anity na Instagramie śledzi ponad 180 tysięcy fanów od narodzin ich pierwszego dziecko para usunęła się w kąt gdzie pochłonęła ich rola macierzyństwa. Ostatni raz pisaliśmy o małżeństwie przy okazji kiedy podzielili się z fanami zdjęciem synka – przeczytacie o tym TUTAJ.
Nowe obowiązki wywróciły życie małżeństwa do góry nogami. Para na pewno nie ma dla siebie tyle czasu co wcześniej, zanim pojawił się na świecie ich synek Jerzy.

Małżeństwo dwa dni, temu dzięki pomocy dziadka w opiece nad synkiem, który przyjechał aż z Krakowa, mogło wyrwać się na romantyczną randkę. I nie było to byle jaka randka!
Anita z Adrianem nie postawili na tradycyjną romantyczną kolację czy wyjście do kina na typowe romansidło, a wybrali się na…LEKCJE SALSY!

Nie ma wątpliwości, że pomysłodawcą rodzaju i miejsca randki była Anita. Jak sama przyznała w opisie pod zdjęciem, którym podzieliła się z fanami:

„#pierwszarandka po narodzinach synka??❤ Podobno kiedy mój mąż dowiedział się na naszym ślubie że jego żona to zawodowa tancerka miał sporą tremę przed pierwszym tańcem. Ale wiecie co? Nie trzeba być mistrzem tańca żeby być królem parkietu na każdej imprezie?? dzięki temu że dziadek Andrzej prosto z Krakowa odwiedził nas w Szczecinie mogliśmy zrobić coś #pierwszyraz razem i wzięliśmy udział w lekcji salsy i koncercie muzyki kubańskiej.
Fajnie że w Szczecinie jest miejsce w którym można poczuć wakacyjny klimat nie wyjeżdżając z miasta, dla takich którzy z urlopem muszą jeszcze poczekać tak jak my??”

Para na zdjęciu tanecznym krokiem spędza miło czas we dwoje bez syna! Widać po towarzyszących uśmiechach, że wspaniale bawią się na tego rodzaju aktywności. Wybór randki okazał się strzałem w dziesiątkę!

Według nas wspólne lekcje tańca to wspaniały pomysł na randkę, a Wy jak myślicie?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry