Anita i Adrian ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” przechodzili kryzys. Sięgnęli po pomoc specjalisty

18 stycznia 2021
Przez: : W.M.

Jak się okazuje, para, która niedawno powitała na świecie drugie dziecko, przechodziła trudne chwile w małżeństwie. Anita i Adrian ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” podzielili się z widzami prywatną historią.

Anita i Adrian w minioną niedzielę byli gości programu śniadaniowego „Dzień Dobry TVN”. W rozmowie z prowadzącymi przyznali się, że nad ich związkiem pojawiły się czarne chmury i musieli sięgnąć po pomoc psychologa.

„Ślub od pierwszego wejrzenia” to program, który wzbudza wśród widzów niemałe emocje. Kontrowersyjne reality-show pokazuje, jak dwoje nieznanych sobie osób, poznaje się w dniu swojego ślubu. Mimo wielu niepowodzeń są pary, które poznały się w programie i dziś tworzą szczęśliwe i udane związki. Co więcej, niektórzy z nich doczekali się także potomstwa.

Jedną z par, która poznała się w programie „Ślub od pierwszego wejrzenia” byli między innymi Anita Szydłowska oraz Adrian Szymaniak, którzy byli bohaterami trzeciej edycji reality-show. Już w trakcie trwania programu okazało się, że wybuchło między nimi prawdziwe uczucie.

Anita i Adrian ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” przechodzili kryzys małżeński

Niedługo po zakończeniu udziału w programie Anita i Adrian przyznali, że spodziewają się dziecka. Synek pary – Jerzyk, przyszedł na świat w połowie 2019 roku. W pierwszą rocznicę ślubu zakochani ogłosili, że wkrótce ich rodzina ponownie się powiększy. Na początku lipca ubiegłego roku Anita urodziła córeczkę – Blankę.

Okazuje się, że nad małżeństwem Anity i Adriana pojawiły się czarne chmury. Zaskakującą historią ze swojego życia podzielili się w programie śniadaniowym „Dzień Dobry TVN”.

„Punktami zapalnymi w codzienności były małe rzeczy. Wystarczyło na dobrą sprawę nieposkładane ubranie, niewłożone do szafy czy np. niezgodność w planach, spóźnienia. To się nawarstwiało” – zaczęła Anita

Para nie chciała rezygnować ze swojego małżeństwa i zasięgnęła pomocy specjalisty psychologa.

Zaczęliśmy szukać pomocy. Stwierdziliśmy, że nasza rodzina jest tego warta, by jak najszybciej nasze problemy zacząć przepracowywać” – mówiła Anita w śniadaniówce

Na szczęście pomoc psychologa przyniosła efekty. Anita i Adrian przyznali, że zaczęli się lepiej dogadywać, wciąż się kochają i nie chcą rezygnować ze swojej miłości.

„Jest już dużej lepiej. Potrafimy rozmawiać ze sobą spokojniej i szczerze. Nie jest jeszcze idealnie, ale się kochamy, więc chcemy walczyć” – zdradzili

Spodziewaliście się, że Anita i Adrian mają za sobą tak trudne chwile?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz